Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ara Sıra ve Daima Sevin Okyay e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ara Sıra ve Daima Sevin Okyay PDF EPUB


Sevin Okyay

Ara Sıra ve Daima Sevin Okyay - Sevin Okyay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sevin Okyay
DOSYA BOYUTU 4,13
TARİH 2018-10-16
ISBN 6059405812
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Cıva gibi, kendi gibi, delidolu bir İstanbullu." Muhtelif üniversitelere girmiş, devamsızlık yüzünden atılma konusunda tecrübe sahibi olmuştur... Selahattin Hilav sayesinde ya da yüzünden, gazeteciliğe başlamıştır... Enis Batur yüzünden de sinema yazarlığına bulaşmıştır. Caz ve spor yazmaya başlaması, "kendi düşen ağlamaz" deyimini akla getirir. Edebiyat konusunda, kendi kendine bile olsa hep yazardı zaten, o sayılmaz...Zararsız bir şahıstır. İnsanlarla genelde iyi anlaştığı halde, durmaksızın çalışması yüzünden düpedüz asosyal bir yaratık olup çıkmıştır. Bilgisayar masasının koltuğuna çakılmış gibidir...Sakar ve unutkandır, sağlığına dikkat etmeyi (nedense) ayıp sayar. Bir de, kedileri sever. Haluk Bilginer, Meral Okay, Ece Ayhan, Tarkan, Tuncel Kurtiz, Mina Urgan, Murathan Mungan, Mehmet Teoman, Ayşe Şasa, Enis Batur, Cem Karaca, Hrant Dink, Nükhet Ruacan, Jak Deleon, Osman Şahin, Şakir Eczacıbaşı... Kiminin çırağı oldu, kimiyle omuz omuza yürüdü, kimiyle eşsiz anlar paylaştı... Duygular, heyecanlar ve yaşanmışlıklar biriktirmiş bir kültür emekçisinin dilinden, tanıdık tanımadık 72 renkli portre! Yazar, çevirmen, radyo programcısı ve eleştirmen Sevin Okyay, yaşamında iz bırakan dostlarını, çalışma arkadaşlarını ve aile üyelerini samimi ve neşeli üslubuyla anlatıyor. Keskin belleğinden taşan portreler eşliğinde 1980 sonrası İstanbul'un kültür sanat dünyasının sokaklarında dolanıyor, konserlerin, festivallerin ve medyanın koridorlarında yankılanan değişimin sesine kulak veriyor. "Yetenek ve emekle yoğrulmuş, şarap gibi demlenmiş bir yaşamın, hep coşkun kalan bu benzersiz anıların keyifle okunmasını dileyerek…" 

...n o güzel gözünden görüyoruz. 19.60 TL ... Ara Sıra ve Daima Sevin Okyay - Sevin Okyay | kitapyurdu.com ... . Yazar, çevirmen, radyo programcısı ve eleştirmen Sevin Okyay, yaşamında iz bırakan dostlarını, çalışma arkadaşlarını ve aile üyelerini samimi ve neşeli üslubuyla anlatıyor. 11.76 €. Yazar, çevirmen, radyo programcısı ve eleştirmen Sevin Okyay, yaşamında iz bırakan dostlarını, çalışma arkadaşlarını ve aile üyelerini samimi ve neşeli üslubuyla anlatıyor. Sevin Okyay kitapları ve On8 Kitap 2018 ... Ara Sıra ve Daima Sevin Okyay ... . Sevin Okyay kitapları ve On8 Kitap 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 12x18 cm 2. hamur kâğıt. Ara Sıra ve Daima / Sevin Okyay. Yazar, çevirmen, radyo programcısı ve eleştirmen Sevin Okyay, yaşamında iz bırakan dostlarını, çalışma arkadaşlarını ve aile üyelerini samimi ve neşeli üslubuyla anlatıyor. Müren Beykan Yazar, çevirmen, radyo programcısı ve eleştirmen Sevin Okyay ile son kitabı "Ara Sıra ve Daima"yı, edebiyatı, çevirmen kimliğini ve daha… 28 TL. Yazar, çevirmen, radyo programcısı ve eleştirmen Sevin Okyay, yaşamında iz bırakan dostlarını, çalışma arkadaşlarını ve aile üyelerini samimi ve neşeli üslubuyla anlatıyor. Sevin Okyay - Ara Sıra ve Daima kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Ara Sıra ve Daima. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Ara Sıra ve Daima. "Cıva gibi, kendi gibi, delidolu bir İstanbullu." Yazar, çevirmen, radyo pro...