Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Benim Adım Ronaldo e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Benim Adım Ronaldo PDF EPUB


Michael Part

Benim Adım Ronaldo - Michael Part pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Michael Part
DOSYA BOYUTU 12,68
TARİH 2015-09-29
ISBN 9759998271
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Cristiano Ronaldo’nun başarı öyküsü…O, topu olmadığı için çoraplarını top yapıp onlarla oynayan, yoksul bir çocuktu.En büyük tutkusu futboldu. Tutkusunun peşinden gitmeye, gelmiş geçmiş en iyi futbol oyuncularından biri olmaya kararlıydı. Ve bunu başardı…Bu kitapta dünyanın en iyi futbol oyuncularından sayılan Cristiano Ronaldo’nun Portekiz’in Madeira Adası’ndan Real Madrid’e uzanan yolculuğunu okuyacaksınız. 

...n yolculuğunu okuyacaksınız. Benim Adım Ronaldo-Beyaz Balina Yayınları-9789759998271-Michael Part-%38 indirimli-Cristiano Ronaldo'nun başarı öyküsü… O, topu olmadığı için çoraplarını top ya ... Benim Adım Ronaldo - Michael Part | kitapyurdu.com ... . 10.50 TL. Benim Adım Ronaldo-Beyaz Balina Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Not alanında Benim Adım Ronaldo Michael Part PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. 9.52 TL ... Benim Adım Ronaldo | bkmkitap.com ... . Not alanında Benim Adım Ronaldo Michael Part PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. 9.52 TL. Ve bunu başardı… Bu kitapta dünyanın en iyi futbol oyuncularından sayılan Cristiano Ronaldo'nun Portekiz'in Madeira Adası'ndan Real Madrid'e uzanan yolculuğunu okuyacaksınız. Bu kitapta dünyanın en iyi futbol oyuncularından sayılan Cristiano Ronaldo'nun Portekiz'in Madeira Adası'ndan Real Madrid'e uzanan yolculuğunu okuyacaksınız. Benim Adım Ronaldo - Michael Part... 9.80 TL. Ve bunu başardı… Bu kitapta dünyanın en iyi futbol oyuncularından sayılan Cristiano Ronaldo'nun Portekiz'in Madeira Adası'ndan Real Madrid'e uzanan yolculuğunu okuyacaksınız. Benim Adım Ronaldo ve Michael Part Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Cristiano Ronaldo'nun başarı öyküsü… Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık Benim Adım Ronaldo - Michael Part kitap, ücretsiz indir, hoş okuma sevgili okuyucular için benzer kitaplar, yorumlar, yorumlar ve bağlantılar aldı. Benim Adım Ronaldo Beyaz Balina - Online Kitap Satış Mağazası 9789759998271 Beyaz Balina Yayınları. https://www.istanbook.com.tr/Benim-Adim-Ronaldo,PR-135856.html. Benim Adım Ronaldo Cristiano Ronaldo'nun başarı öyküsü… O,topu olmadığı için çoraplarını top yapıp onlarla oynayan,yoksul bir çocuktu.En büyük tutkusu futboldu....