Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Davranışlarımızdan Seçmeler Örgütsel Yaklaşım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Davranışlarımızdan Seçmeler Örgütsel Yaklaşım PDF EPUB


Suna Tevrüz

Davranışlarımızdan Seçmeler Örgütsel Yaklaşım - Suna Tevrüz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Suna Tevrüz
DOSYA BOYUTU 6,82
TARİH 2016-03-01
ISBN 6051332796
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsanı konu alan, gerek birey olarak gerekse sosyal ve iş ortamında onun davranışlarını inceleyen bu kitabın temel amacı; çalışma yaşamına girmiş ve girecek olanlara insan davranışlarının çeşitli yönleri hakkında bilgi sunmaktır.Yazarlara, kitabın içinde yer alan konuların seçiminde öğrencilerin sordukları sorular ve onların anlattıkları yönlendirici olmuş ve yazarları Türkçe literatürkdeki bazı boşlukları doldurmaya sevketmiştir.

... Yaklaşım". için 15 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo ... Davranışlarımızdan Seçmeler -Örgütsel Yaklaşım Kitabı ... . Fiyat. Davranışlarımızdan seçmeler - örgütsel yaklaşım. Davranışlarımızdan Seçmeler Örgütsel Yaklaşım en uygun fiyata sizleri bekliyor. Davranışlarımızdan Seçmeler Örgütsel Yaklaşım. Suna Tevrüz. HAVALE :35,64 TL %1 EFT İndirimi. KİTAP DETAYI. Davranışlarımızdan Seçmeler -Örgütsel Yaklaşım-. Yazar(lar). Suna Tevrüz, İnci Erdem, Tülay Bozkurt. Yüzü dondu ve ... Davranışlarımızdan Seçmeler -Örgütsel Yaklaşım... - Nobel Kitap ... . Suna Tevrüz, İnci Erdem, Tülay Bozkurt. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevird...