Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Türkçe Çevirileriyle Farsça Kolay Metinler 1 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Türkçe Çevirileriyle Farsça Kolay Metinler 1 PDF EPUB


Nihat Değirmenci

Türkçe Çevirileriyle Farsça Kolay Metinler 1 - Nihat Değirmenci pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nihat Değirmenci
DOSYA BOYUTU 6,13
TARİH 2018-10-06
ISBN 6059986670
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap, Farsça kolay metinlerden oluşan bir serinin ilk kitabıdır. Farsça öğrenmeye başlayan kişilerin basit metinler okuma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır. Kitap, Farsça öğrenmeye yeni başlayanlar veya Farsçalarını geliştirmek isteyenler için faydalıdır.Kitabın sonunda, metinlerde kullanılan kelime ve ifadeler için alfabetik sözlük hazırlanmıştır. Kullanılan bütün kelimelerin sözlükte yer almasına özen gösterilmiştir.Asıl metin ve tercümesini karşılıklı okumayı kolaylaştırmak amacıyla kitabın bir sayfasında Farsça metin diğer sayfasında Türkçe tercümesi verilmiştir. Bu şekilde okuyanlar tercüme edilen cümle ile Türkçe anlamını kolayca bulabilirler.

...ay Metinler 1. Yeni. Ücretsiz Kargo. Kitap, Farsça öğrenmeye yeni başlayanlar veya Farsçalarını geliştirmek isteyenler için faydalıdır ... Türkçe Çevirileriyle Farsça Kolay Metinler 1 Satın Al | OdaKitap.com ... . Bu kitap, Farsça kolay metinlerden oluşan bir serinin ilk kitabıdır. Tahmini teslim süresi 3 iş günüdür. Yayınevinin Diğer kitapları. Türkçe Çevirileriyle Farsça Kolay Metinler - 2. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Türkçe Çevirileriyle Farsça Kolay Metinler 1/Nihat. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 13.20 TL. Bu kitap, Farsça kolay metinlerden oluşan bir serinin ilk kitabıdır. Far ... Türkçe Çevirileriyle Farsça Kolay Metinler... | En Ucuzu Akakçe ... . Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 13.20 TL. Bu kitap, Farsça kolay metinlerden oluşan bir serinin ilk kitabıdır. Farsça öğrenmeye başlayan kişilerin basit metinler okuma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır. 18 TL. Bu kitap, Farsça kolay metinlerden oluşan bir serinin ilk kitabıdır. Farsça öğrenmeye başlayan kişilerin basit metinler okuma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır. 15.74 TL. Bu kitap, Farsça kolay metinlerden oluşan bir serinin ilk kitabıdır. Farsça öğrenmeye başlayan kişilerin basit metinler okuma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır. : 2. Hamur kağıt. Dili. : Türkçe-Farsça. Türkçe Çevirileriyle Farsça Kolay Metinler 1 Nihat Değirmenci 9786059986670 Demavend Yayınları. Bu kitap, Farsça kolay metinlerden oluşan bir serinin ilk kitabıdır. karşılıklı okumayı kolaylaştırmak amacıyla kitabın bir sayfasında Farsça metin diğer sayfasında Türkçe tercümesi verilmiştir. Bu kitap, Farsça kolay metinlerden oluşan bir serinin ilk kitabıdır. karşılıklı okumayı kolaylaştırmak amacıyla kitabın bir sayfasında Farsça metin diğer sayfasında Türkçe tercümesi verilmiştir. Farsça öğrenmeye başlayan kişilerin basit metinler okuma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Türkçe Çevirileriyle Farsça Kolay Metinler 1. 19.58 TL. Bu kitap, Farsça kolay metinlerden oluşan bir serinin ilk kitabıdır. Farsça öğrenmeye başlayan kişilerin basit metinler okuma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ...