Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Beyin EgzersizleriGeliştir ya da Yitir e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Beyin EgzersizleriGeliştir ya da Yitir PDF EPUB


Gareth Moore

Beyin EgzersizleriGeliştir ya da Yitir - Gareth Moore pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gareth Moore
DOSYA BOYUTU 7,60
TARİH 2015-09-21
ISBN 6059902212
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Beyninizi zinde tutmak, hem ruhsal hem de fiziksel sağlığınız için oldukça önemlidir. Bu kitaptaki beyin egzersizleri size şu konularda yardımcı olacaktır: • Hafızanızı güçlendirmek • Akıl yürütme ve matematiksel yeteneğinizi geliştirmek • Odaklanma problemini çözmek • Daha hızlı düşünmenizi sağlamak Kelimeler, sayılar, görseller, hafıza ve mantık bulmacaları (ve tümünün çözümlerini) içeren 90’ı aşkın yeni ve ilgi çekici testle hazırlanmış bu kitap, beyninizi zinde tutmanız için yardımcı olacak.

...nularda yardımcı olacaktır: ? Hafızanızı güçlendirmek ? Beyin Egzersizleri ... Beyin Egzersizleri Geliştir ya da Yitir ... . Geliştir ya da Yitir. The Brain Workout. Bu kitaptaki beyin egzersizleri size şu konularda yardımcı olacaktır: Hafızanızı güçlendirmek. 16.72 TL. Bu kitaptaki beyin egzersizleri size şu konularda yardımcı olacaktır: Hafızanızı güçlendirmek. Akıl yürütme ve matematiksel yeteneğinizi geliştirmek. Odaklanma problemini çözmek. Daha iyi bir iş sahibi oluncaya ya da... 2)Sık ... Sağ Beyin Geliştirme Egzersizleri ... . Odaklanma problemini çözmek. Daha iyi bir iş sahibi oluncaya ya da... 2)Sık sık bulmaca çözme beyin için yapılacak en iyi egzersizdir. Beyin Egzersizleri, genellikle her insanın belli ölçülerde bir beyin düzeyi mevcuttur ve bu durumda genetiği belirler. Ancak bu beyin düzeyinin etkin olarak kullanılması açısından pek çok şey vardır. ...Brain ve The 10-Minute Brain Workout'un da bulunduğu hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik çeşitli beyin egzersizleri ve bulmaca kitaplarının yazarıdır. Gelistir ya da Yitir. Dr Gareth Moore. beyin egzersizi nasıl yapılır. 29 Ağustos 2009 Cumartesi | Son Güncelleme: 29 Ağustos 2009 Cumartesi. Beyni Geliştirmek için ne yapmak gerekir Doğumla başlayan öğrenmenin sonu yoktur. Bu tarz minik alışkanlıkları yıkarak beyin egzersizleri yapabilir ve sınırlarınızı keşfedebilirsiniz. Beyin egzersizleri ile sadece hafızanız ya da algınızı değil, yaratıcılığınızı da besleyebilirsiniz. "BEYİN EGZERSİZLERİ Geliştir Ya Da Yitir" için herhangi bir sonuç bulunamadı. Mesela bu yazımızda yazar Gareth Moore kitapları arasında yer alan Beyin Egzersizleri Geliştir ya da Yitir yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. 17.82 TL. Bu kitaptaki beyin egzersizleri size şu konularda yardımcı olacaktır: Hafızanızı güçlendirmek. Akıl yürütme ve matematiksel yeteneğinizi geliştirmek. Odaklanma problemini çözmek. Beyninizi zinde tutmak, hem ruhsal hem de fiziksel sağlığınız için oldukça önemlidir. Bu kitaptaki beyin egzersizleri size şu konularda yardımcı olacaktır: ? Hafızanızı güçlendirmek ? Gareth Moore. Beyninizi zinde tutmak, hem ruhsal hem de fiziksel sağlığınız için oldukça önemlidir. Bu kitaptaki beyin egzersizleri size şu konularda yardımcı olacaktır: • Hafızanızı güçlendirmek • Akıl... Beyin egzersizleri : geliştir ya da yitir. Başlık Hangi Egzersizler Beyni Geliştirir? 10 March 2017 — anette8. Evet, iyi bir haber takipçisi olmalısınız. Sabah kahvaltınızı ederken ya da işe giderken haberleri okuyabilir ya da dinleyebilirsiniz. Kişisel Gelişim Kitapları. Beyin Egzersizleri; Geliştir ya da Yitir. Bu kitaptaki beyin egzersizleri size şu konularda yardımcı olacaktır: ? Hafızanızı güçlendirmek ?...