Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ermiş Sörfçü ve PatronYüreğinin Peşinden Gidenlere Muhteşem Bir Hikaye e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ermiş Sörfçü ve PatronYüreğinin Peşinden Gidenlere Muhteşem Bir Hikaye PDF EPUB


Robin Sharma

Ermiş Sörfçü ve PatronYüreğinin Peşinden Gidenlere Muhteşem Bir Hikaye - Robin Sharma pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Robin Sharma
DOSYA BOYUTU 3,7
TARİH 2012-07-04
ISBN 6055289539
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ferrarisini Satan Bilge’nin Yazarından Yüreğinin Peşinden Gidenlere Muhteşem Bir Hikaye“Robin Sharma’dan muhteşem, yaşam değiştiren bir eser…”Mark Victor Hansen, Yazar“Harika bir hayat yaşamaya hazırsanız, bu sıradışı kitabı okuyun!”Richard Carlson, YazarBu sıradışı kitabın sayfaları arasında, hayatınızı baştan yaratmanın ve kişiliğinizin en iyi haliyle tekrar bütünleşmenin pratik ve güçlü sürecini keşfedeceksiniz. Etkileyici hikâyesiyle Ermiş, Sörfçü ve Patron size derin bir bilgelik ve kaderinizi keşfetmenize yarayacak pratik öğretiler sunuyor. Varoluş sebebinizi bulun ve aradığınız sonsuz mutluluğa erişin.Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanıza rehber olacak bu devrim niteliğindeki kitapta:• Gerçek niteliklerinizi açığa çıkarıp hünerlerinizi sergilemeye,• Korkularınızı özgürlüğe, yaralarınızı bilgeliğe çevirmeye,• Zihninize hükmedip kalbinizi açmaya ve ruhunuzu beslemeye,• Gerçek sevgiyle dolu, güzel ilişkiler yaşamaya,• Macerayı, gizemi ve eğlenceyi yaşamınıza tekrar katmaya,• Kariyerinizde başarıya ulaşıp refaha kavuşmanıza yardımcı olacak bilgiler bulacaksınız.Robin Sharma’nın çarpıcı kurgu stiliyle yazılmış olan bu kitap, hayatta tuttuğu yol Robin Sharma’nınkine oldukçabenzeyen Jack Valentine isimli bir adamın hikâyesini anlatıyor. Hayatında bir şeylerin eksik olduğunu hisseden Jack daha mutlu, daha sağlıklı ve daha güzel bir hayat yaşayabilmek uğruna yola koyularak üç etkileyici öğretmenin öğrencisi oluyor. Son derece güçlü bir felsefenin varlığını keşfederek içinde yaşadığı gerçekliği değiştirmek ve kaderine ulaşabilmek için adımlar atıyor.

...m Bir Hikaye. "Robin Sharma'dan muhteşem yaşam değiştiren bir eser ... Ermiş, Sörfçü ve Patron: Yüreğinin Peşinden Gidenlere Muhteşem... ... ..." Mark Victor Hansen Yazar. 9786055289539. 499537. Ermiş Sörfçü ve Patron Yüreğinin Peşinden Gidenlere Muhteşem Bir Hikaye. Pegasus Yayınları. 24.96. "Robin Sharmadan muhteşem, yaşam değiştiren bir eser..." Etkileyici hikâyesiyle Ermiş, Sörfçü ve Patron size derin bir bilgelik ve kaderinizi keşfetmenize yarayacak pratik öğretiler sunuyor. 9786055289539. 432158. Ermiş Sörfçü ve Patron Yüreğinin Peşin ... Ermiş Sörfçü ve Patron Yüreğinin Peşinden Gidenlere Muhteşem... ... . 9786055289539. 432158. Ermiş Sörfçü ve Patron Yüreğinin Peşinden Gidenlere Muhteşem Bir Hikaye. Pegasus Yayınları. 27.55. Ermiş Sörfçü ve Patron Yüreğinin Peşinden Gidenlere Muhteşem Bir Hikaye kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş... Etkileyici hikâyesiyle Ermiş, Sörfçü ve Patron size derin bir bilgelik ve kaderinizi keşfetmenize yarayacak pratik öğretiler sunuyor. Varoluş sebebinizi bulun ve aradığınız sonsuz mutluluğa erişin. Ferrarisini Satan Bilge'nin Yazarından Yüreğinin Peşinden Gidenlere Muhteşem Bir Hikaye"Robin Etkileyici hikâyesiyle Ermiş Sörfçü ve Patron size derin bir bilgelik ve kaderinizi keşfetmenize... 9786055289539. 509953. Ermiş Sörfçü ve Patron Yüreğinin Peşinden Gidenlere Muhteşem Bir Hikaye. Pegasus Yayınları. 25.93. Ferrarisini Satan Bilge'nin Yazarından Yüreğinin Peşinden Gidenlere Muhteşem Bir Hikaye. Etkileyici hikâyesiyle Ermiş, Sörfçü ve Patron size derin bir bilgelik ve kaderinizi keşfetmenize... Ferrarisini Satan Bilge'nin Yazarindan Yüreginin Pesinden Gidenlere Muhtesem Bir Hikaye"Robin Etkileyici hikâyesiyle Ermis, Sörfçü ve Patron size derin bir bilgelik ve kaderinizi kesfetmenize... 9786055289539. 514444. Ermiş Sörfçü ve Patron Yüreğinin Peşinden Gidenlere Muhteşem Bir Hikaye. Pegasus Yayınları. 23.34....