Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kadın ve Dize e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kadın ve Dize PDF EPUB


Leyla Mihrinaz Engin

Kadın ve Dize - Leyla Mihrinaz Engin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Leyla Mihrinaz Engin
DOSYA BOYUTU 6,43
TARİH 2012-06-15
ISBN 6055676674
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

uludu bir köpek, bu kara haber demekşahlandı bir at, bu öfke demekkelebek dolandı durdu han etrafında, mum’a çok yol var demekpir geldi, pür geldiorta yerde bir kadın başı halen eğikerenler kulağına fısıldadılar pir’incan havliyle inip kalktı ellerkaşı çatıldı, rengi kaçtı pir’in-bu nasıl bir durum?bir hal çare aransın-nerde beynin kadın?-omzuma döküldü uzun siyah saçlariçinde dolanan benim ellerimgöğe doğru incecik uzandı kavaklaryerdeyken başım eğilirdemlendim, içimde sapanlı çocuklarçözüldü dilim, ben de herkesimhey pir, beynim sensin.pir şaşkın!kadın;gelinlikle kirlendi beyaz.

..., bu kara haber demekŞahlandı bir at, bu öfke demekKelebek dolandı durdu han etrafında, Mum'a çok yol var demekPir geldi, pür geldi ... Kadın ve Dize Leyla Mihrinaz Engin ... . Didem Madak, uzun yıllar süren erkek egemen şiire baş kaldıran kadın şairlerimizin başında gelir. İşte edebiyatımızın çiçek kokan şairi Didem Madak'a ait 13 etkileyici dize. 12.60 TL. Bir hal çare aransın -Nerde beynin kadın? -Omzuma döküldü uzun siyah saçlar İçinde dolanan benim ellerim Göğe doğru incecik uzandı kavaklar Yerdeyken başım eğilir Demlendim, içimde... Kadın ve Dize (9786055676674). Marka : Leyla Mihrinaz Engin. Bir hal çare aransın -Nerde beynin kadın? -Omzuma döküldü uzun siy ... Kadın ve Dize En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... ... Kadın ve Dize (9786055676674). Marka : Leyla Mihrinaz Engin. Bir hal çare aransın -Nerde beynin kadın? -Omzuma döküldü uzun siyah saçlar İçinde dolanan benim ellerim Göğe doğru incecik uzandı......