Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ulduz ile Konuşan Bebek e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ulduz ile Konuşan Bebek PDF EPUB


Samed Behrengi

Ulduz ile Konuşan Bebek - Samed Behrengi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Samed Behrengi
DOSYA BOYUTU 10,43
TARİH 2012-07-06
ISBN 6050201550
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Merhaba çocuklar! Ben Ulduz Hanım’ın konuşan bebeğiyim.Ulduz ile Kargalar kitabını okuyanlar beni ve Ulduz’u iyi tanır. Ulduz ile benim öyküm kargaların öyküsünden önceydi. O zamanlar Ulduz’un analığı geleli bir iki yıl olmuş olmamıştı. Ulduz da dört beş yaşlarındaydı. Ben de konuşmayı bilmiyordum. Ulduz’un annesi beni eski başörtüsünden yapmıştı. Kendi saçlarını göğsüme, karnıma, ellerime, ayaklarıma doldurmuştu. Bir akşam Ulduz beni karşısına koydu, benimle konuştu da konuştu, dertleşti. Sözleri beni o kadar etkiledi ki; sonunda dillendim ve konuşmaya başladım.Samed Behrengi’nin Ulduz hikâyeleri, kaç çocuğa arkadaşlık etti, kaç anne babanın çocukluğunda iz bıraktı kim bilir!.. Ulduz’un aydınlığı hiçbir sebeple azalmayan dünyasında bu kez sevgiyle dillenen konuşan bir bebek var. Bakalım bize neler anlatıyor?

...ktaSon güncelleme: 21 dakika önce Amazon Türkiye ... Ulduz ile Konuşan Bebek - Samed Behrengi ... . Ulduz ile Konuşan Bebek - Samed Behrengi. Say Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 34 Puan. Kısa süre içinde aralarındaki dostluk öylesine güçlenir ki Konuşan Bebek, Ulduz'u bambaşka bir dünyaya yolculuğa çıkarır. Ne yazık ki Ulduz Kız'ın mutluluğu fazla uzun sürmez. Let us know what's wrong with this preview of Ulduz ile Konuşan Bebek by Samad Bahrengi. Ulduz kızın üvey annesinden çektikleri ve kon ... Ulduz Kız ve Konusan Bebegin Ozeti - Eodev.com ... . Ulduz kızın üvey annesinden çektikleri ve konuşan bebekleriyle maceraları nı okuyoruz. Tekin Yayınevi de sizlerin bu masallarla buluşmanızı sağladı. şimdi size de bu masallarla tanışmak; Küçük Kara Balığın yeni bir dünya arayışını, Ulduz Kızın bebeği ve kargalarını yakından tanımak... Ulduz ile benim öyküm kargaların öyküsünden önceydi. Ulduz`un aydınlığı hiçbir sebeple azalmayan dünyasında bu kez sevgiyle dillenen konuşan bir bebek var. Ulduz ile benim öyküm kargaların öyküsünden önceydi. Ulduz'un aydınlığı hiçbir sebeple azalmayan dünyasında bu kez sevgiyle dillenen konuşan bir bebek var. "Ulduz ve konuşan bebek". için 81 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 2,50 TL. Sepete Ekle. Ulduz ile Konuşan Bebek. Samed Behrengi. Satıcı. Ulduz İle Konuşan Bebek, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde 4,75 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle. Ulduz ile Konuşan Bebek. Ürün Puanı: Yükleniyor... 2.68 TL. Merhaba çocuklar! Ben Ulduz Hanım'ın konuşan bebeğiyim. Ulduz ile Kargalar kitabını okuyanlar beni ve Ulduz'u iyi tanır. Ulduz ile benim öyküm kargaların öyküsünden önceydi. 3.40 TL. Merhaba çocuklar! Ben Ul...