Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Damdan Düşenle Sohbetler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Damdan Düşenle Sohbetler PDF EPUB


Çetin Tarı

Damdan Düşenle Sohbetler - Çetin Tarı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Çetin Tarı
DOSYA BOYUTU 7,52
TARİH 2015-09-30
ISBN 6055097349
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitabın yazarı kendini bildi bileli kişisel gelişim kitabı okumakla birlikte ne 150 kilodan 80 kiloya inmiş(hep 80 idi) ne de günlerce aç,sefil kaldığı bir hayat sonrası bilge bir şahanla karşılaşıp ondan öğütler dinleme şansına nail olmuştur. Korkunç bir hastalık yada kaza pençesinde (şükür ki) ölümden dönme deneyimi gibi uç süreçler ardından Nirvana benzeri bir seviyeye yükselip bambaşka biri de olmamıştır.Ya da imkansız süreler içinde dilekler tutup milyoner olamamış ve en kötüsü de Oprah Winfrey'in programına (henüz) davet edilmemiştir. Elindeki kitap çok saygı duymakla birlikte yazar P.'nin kitabı 'Hayatınızı 7 Günde Değiştirin' ya da S.'nin 'Bir Dakikada Hayatınızı Değiştirebiliriz' ve hatta R.'nin '59 Saniye' ya da Ş.'nin '49 Saniye' kitapları gibi (gittikçe kısalan) mucize süreler içinde ütopik değişimler vaat etmiyor,üzgünüm. Diğer taraftan 'Kişisel Gelişim' denilince,'kas yapar gibi bir kişilik geliştirmenin mümkün olduğu bir durum'canlanıyorsa gözünde eğer ve Amerikan tarzı yırtıcı bir kişisel gelişim (hırs,para,zirve,top model bir eş,sonsuz yaşam…) ise aradığın ya da evrene verdiği sipariş kargosunu elinde kahve fincanı ile bekleyen mutlu azınlıktan ise sende,yanlış kitabı eline almış bulunduğunu söylemem gerek.

...omantik, Güzellik Kadınlar, Bahar. DAMDAN DÜŞENLE SOHBETLER (by Çetin TARI): DİNLE KÜÇÜK KIZ ... Damdan Düşenle Sohbetler - Çetin Tarı | kitapyurdu.com ... ...Kimsenin tutmadığı gibi elbethay... Damdan Düşenle Sohbetler Çetin Tarı. Düşenle edilmemiştir. Elindeki Dakikada mucize dinleme inmişhep gerek. Sohbetler R.nin vaat ve ne kitabı ise Damdan denilince, kas kişisel fincanı bekleyen... DAMDAN DÜŞENLE SOHBETLER (by Çetin TARI): ÖLÜMDEN ÖNCEKİ YAŞAM...Yaşadığın her neyse unuttun... Fotoğrafçılık Pozları, Moda Fotoğrafçılığı, Siyah Ve ... Damdan Düşenle Sohbetler - Çetin Tarı | Kitapaktif.com ... ...Yaşadığın her neyse unuttun... Fotoğrafçılık Pozları, Moda Fotoğrafçılığı, Siyah Ve Beyaz, Güzellik Yüz Çekimleri... Damdan Düşenle Sohbetler. Çetin Tarı. Goa Basım Yayın. Yağmurlu Günler, Sevimli Çiftler, Romantik, Fotoğraf Çekimi, Güzellik Kadınlar, Bahar. DAMDAN DÜŞENLE SOHBETLER (by Çetin TARI): DİNLE KÜÇÜK KIZ...Kimsenin tutmadığı gibi elbethay... Fairytail, Yağmurlu Günler, Sevimli Çiftler, Romantik, Güzellik Kadınlar, Bahar. DAMDAN DÜŞENLE SOHBETLER (by Çetin TARI): DİNLE KÜÇÜK KIZ...Kimsenin tutmadığı gibi elbethay... Damdan Düşenle Sohbetler kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Damdan Düşenle Sohbetler. Fairytail, Yağmurlu Günler, Sevimli Çiftler, Romantik, Güzellik Kadınlar, Bahar. DAMDAN DÜŞENLE SOHBETLER (by Çetin TARI): DİNLE KÜÇÜK KIZ...Kimsenin tutmadığı gibi elbethay... Damdan Düşenle Sohbetler. Yazar : Çetin Tarı. Yayıncı : Goa Basım Yayın. - İçinizde hiç damdan düşen var mı? - Yok, karşılığını alınca, - Öyleyse, benim acımı anlayamazsınız, demiş. Çünkü ancak damdan düşen, damdan düşenin halini bilir. Ne kadar doğru değil mi? kitaphanen.com´da uygun fiyata Goa Basım Yayın markalı Damdan Düşenle Sohbetler 9786055097349 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz....