Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk PDF EPUB


Metin Özbek

Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk - Metin Özbek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Metin Özbek
DOSYA BOYUTU 10,23
TARİH 2015-09-17
ISBN 6056560149
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Prof.Dr.Metin Özbek ‘’Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk’’ adlı eserinde konuyu hem antropolog,hem de odontolog gözüyle işlemiş.Eser,dişlerin sürmesini inceleyerek başlıyor.Bunu,canlılarda diş evrimi,insanda diş sürmesini inceleyerek başlıyor.Bunu,canlılarda diş evrimi,insanda diş sürmesi ve insanda diş evrimi izliyor.İkinci bölüm,diş sağlığı konularına ayrılmış.Diş çürükleri,Diş apsesi,mine bozuklukları,diş tedavileri incelenmiş ve konular diş folklorü ile bitirilmiştir.

... Yolculuk Metin Özbek Bilgin Kültür Sanat 9786056560149 Metin Özbek ... Dişlerle Tarih Öncesine Yolculuk | Metin Özbek | Kıta Kitap ... . "Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk' adlı eserinde konuyu hem antropolog,hem de odontolog g&#... Yolculuk #Dişlerle Tarihöncesine #Tarihöncesine Yolculuk #Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk. "Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk" adlı eserinde konuyu hem antropolog, hem de odontolog gözüyle işlemiş. Basım Tarihi. : 2015-10. "Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk' adlı eserinde konuyu hem antropo ... Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk | bkmkitap.com ... . "Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk' adlı eserinde konuyu hem antropologhem de odontolog gözüyle işlemiş.Eserdişlerin sürmesini inceleyerek 50 Soruda İnsanın Tarih Öncesi Evrimi. 15,74 TL. "Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk" adlı eserinde konuyu hem antropolog, hem de odontolog gözüyle işlemiş. sayfa-sayisi. 203. Basım Tarihi. 10-2015. "Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk" adlı eserinde konuyu hem antropolog, hem de odontolog gözüyle işlemiş. Tanzimat Dönemi İmar Meclisleri (1845-1846) Türk Tarih Kurumu Yayınları. İZLEDİĞİNİZ BU BELGESEL TAMAMEN KURGUDUR... Ve muhakkak ki eğer sen onlara, "Gökleri ve yerleri kim yarattı, Güneş ve Ay'ı kim (size) musahhar (emre amade)... ISBN Kodu : 9786056560149 Sayfa Sayısı : 203 Ebat : 14 X 20 Cilt Tipi : Karton Kapak Basım Tarihi : 2015-9 Son Basım Tarihi "Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk' adlı eserinde konuyu hem antropolog... "Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk" adlı eserinde konuyu hem antropolog, hem de odontolog gözüyle işlemiş. https://www.limankitap.com/urun/dislerle-tarihoncesine-yolculuk. Genel Açıklama. 203 s, s/b resimler, Türkçe. "Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk" adlı eserinde konuyu hem antropolog, hem de odontolog gözüyle işlemiş. Eser, dişlerin sürmesini inceleyerek başlıyor. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] Stok kodu: 9786056560149 Kategoriler: Araştırma - İnceleme, Tarih Etiketler: Metin Özbek. "Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk" adlı eserinde konuyu hem antropolog, hem de odontolog gözüyle işlemiş. 25.20 TL. Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk-Bilgin Kültür Sanat Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. "Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk' adlı eserinde konuyu hem antropolog,hem de odontolog gözüyle işlemiş.Eser,dişlerin sürmesini inceleyerek başlıyor.Bunu,canlılarda Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk. "Dişlerle Tarihöncesine Yolculuk" adlı eserinde konuyu hem antropolog, hem de odontolog gözüyle işlemiş. Basım Tarihi. : 2015-10. Metin...