Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Diyet Hikayeleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Diyet Hikayeleri PDF EPUB


Aydan Atasoy Erin

Diyet Hikayeleri - Aydan Atasoy Erin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aydan Atasoy Erin
DOSYA BOYUTU 9,50
TARİH 2012-06-26
ISBN 6053743286
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Başlı başına sıkıcı bir iştir diyet yapmak... Daha iyi görünmek ya da çeşitli sağlık sorunlarıyla baş edebilmek için en sevdiğimiz yiyeceklerden mahrum kalır önümüze konan listeler yasaklar ve kalori hesaplarıyla yaşamaya başlarız. Eğer size neyi yiyip neyi yememeniz gerektiğini dikte eden o alışılagelmiş diyet kitaplarından fenalık geldiyse bu kitap tam size göre. Çünkü bu kitabın konusu duygularıyla zayıflıklarıyla beklentileriyle ve heyecanlarıyla birlikte diyet yapan insan...Diyet uzmanı Aydan Atasoy Erin bu kitapta yirmi yıllık meslek hayatı boyunca beslenme danışmanlığını üstlendiği danışanların ve tedavilerini diyetle desteklediği çeşitli hastaların yanı sıra kendisinin ve yakınlarının diyet deneyimlerini de içtenlikle paylaşıyor. Bu yüzden Diyet Hikayeleri'nin sayfalarında reçeteler ya da katı diyet listeleri yerine daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşama dair ipuçları bulacaksınız.Aydan Atasoy Erin'in Hayatla baş edebilmek için artık yazmaktan başka şansım kalmamıştı diyerek yazmaya koyulduğu Servet Şahin Şentürk'ün yayıma hazırladığı Diyet Hikayeleri'riı okurken diyabetten hipertansiyona tiroitten obeziteye yeme bozukluklarından kansere kansızlıktan gebeliğe kadar pek çok konuda faydalı bilgiler edinecek kendi yaşamınızdan ailenizden dostlarınızdan sıcacık izler bulacaksınız.

...Kabinini Kırdı Tam 129 Kilo Verdi. zayıflamada başarı hikayeleri hakkında enetkilizayiflamayontemleri tarafından yazılan gönderiler ... Diyet Başarı Öyküleri | Kadınlar Kulübü Forum ... . Kitaplığımın iki rafı zayıflama ve diyet kitaplarıyla dolu. Akupunktura da başvurdum. Peki ya sonuç? Biricit başarı hikayesini anlatırken eminim sizlerde kendinizdebn bir şeyler bulacaksınız. başladım salı bitirdim diyetlerimi:) Hiç diyet yapamadım, en iyi bildiğim diyet yediğinin yarısını yiyeceksin mesela. Etiket arşivi: zayıflama hikayeleri kadınlar kulübü. 16 ayda 51 kilo verdi. Eylül 27, 2013Yazar kadinlarevi Yorum yapın. İlayda G ... 1 Ayda 10 Kilo Gerçek Zayıflama Hikayesi ... . Etiket arşivi: zayıflama hikayeleri kadınlar kulübü. 16 ayda 51 kilo verdi. Eylül 27, 2013Yazar kadinlarevi Yorum yapın. İlayda Güneş başarı hikayesini anlattı ...