Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dikkat! Tecrübe Konuşuyor e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dikkat! Tecrübe Konuşuyor PDF EPUB


Yasin Özdil

Dikkat! Tecrübe Konuşuyor - Yasin Özdil pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yasin Özdil
DOSYA BOYUTU 11,34
TARİH 2012-01-01
ISBN 6054510306
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Oğul insanlar vardır şafak vaktinde doğar,akşam ezanında ölürler.Avun oğlum vun.Güçlüsün,kuvvetlisin,akıllısın,kelamlısın,ama bunları nerede,nasıl kullanacağını bilemezsen sabah rüzgarında savrulur gidersin...Öfken ve nefsin bir olup aklını yener.Daima sabırlı,sebatlı ve iradene sahip olasın.Dünya senin gözlerinin gördüğü gibi büyük değildir.Bütün fethedilmemiş gizemler,bilinmeyenler,görülmeyenler ancak senin fazilet erdemlerinle gün ışığına çıkacaktır.Ananı,atanı say,bereket büyüklerle beraberdir.Bu dünyada inancını kaybedersen,yeşilken çorak olur,çöllere dönersin.Açık sözlü ol,her sözü üstüne alma.Gördün söyleme,bildin bilme.Sevildiğin yere sık gidip gelme,kalkar muhabbetin itibar olmaz.

...nde doğar, akşam ezanında ölürler. Avun oğlum avun ... Dikkat! Tecrübe Konuşuyor | bkmkitap.com ... . Güçlüsün, kuvvetlisin, akıllısın, kelamlısın, ama bunları nerede... Dünyanın Genç Liderler Yetiştiren En Büyük Öğrenci Organizasyonu Öğrenciler ve yeni mezunlar için sosyal sorumluluk ve profesyonel staj imkanları sunan... Dikkat! Tecrübe Konuşuyor. 11,11 TL. Sepete Ekle. Tecrübe Konuşuyor. HAVALE :11,00 TL %1 EFT İndirimi. Tiydem Yayıncılık (Ankara) Fiyatı düşünce haber ... Dikkat! Tecrübe Konuşuyor En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Tiydem Yayıncılık (Ankara) Fiyatı düşünce haber ver! Kitapçılar üzerinden Dikkat! Tecrübe Konuşuyor kitabını bulmak zor mu geliyor? veya bütçeniz mi yok? Bu konuda pdfindiroku.site size yardım edecek. Yasin Özdil'in ölümsüz eseri Dikkat! 8.40 TL. "Oğul insanlar vardır şafak vaktinde doğar, akşam ezanında ölürler. Avun oğlum avun. Güçlüsün, kuvvetlisin, akıllısın, kelamlısın, ama bunları nerede... Dikkat! Tecrübe Konu...