Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Masal Araştırmaları 2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Masal Araştırmaları 2 PDF EPUB


Prof. Dr. Saim Sakaoğlu

Masal Araştırmaları 2 - Prof. Dr. Saim Sakaoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Saim Sakaoğlu
DOSYA BOYUTU 4,27
TARİH 2018-10-01
ISBN 6053424420
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitabın ilk cildi yayınevimizce 1999 yılında bilim dünyasına sunulmuştu. Prof. Sakaoğlu o tarihten sonra da masal araştırmalarına devam etmiş ve genç bilginlerin ve öğrencilerin yararlanabileceği çalışmalar ortaya koymuştur. İlk kitabından sonra konuyateorik yönden de eğilen yazarımız, bu çalışmasında kendine özgü görüş ve düşüncelerini de bilim dünyasına sunmaktadır.Bu çalışma altı Bölüm ve Ekler’den oluşmaktadır. Genç araştırıcılar özellikle birinci bölümde masal ile ilgili yeni ve farklı görüşleri bulacaklardır. Ayrıca, edebiyat dünyasında yerini kesin hatlarla belirleyemediğimiz, özellikle ad konusunda tereddütlere düşülen Dede Korkut Boyları’nın halk arasında masallaşırken aldıkları şekillerde bu alana eğilenlere ışık tutacaktır.Prof. Sakaoğlu’nun yayınlarımız arasında yer alan Gümüşhane ve Bayburt Masalları, MasalAraştırmaları ve Türk Masalları’ndan sonraki bu dördüncü yayınımızın da alanla ilgilenenlere olumlu katkılar sağlayacağına inanıyoruz.

...kleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Genç araştırıcılar özellikle birinci bölümde masal ile ilgili yeni ve farklı görüşleribulacaklardır ... Masal Araştırmaları 2 - Saim Sakaoğlu -Halkkitabevi ... . Detaylı Bilgi ve Tanıtım. Masal Araştırmaları için şu an mevcudu olmayanlar. Masal Araştırmaları 2 harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Saim Sakaoğlu. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Saim Sakaoğlu'den Masal Araştırmaları 2 kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin. 31.50 TL. Prof. Sakaoğlu o tarihten sonra da masal araştırmalarına devam etmiş ve genç bilginlerin ve öğrencilerin yararlanabileceği çalışmalar ortaya k ... Masal Araştırmaları - 2 - Saim Sakaoğlu - Kitap - Epey ... . 31.50 TL. Prof. Sakaoğlu o tarihten sonra da masal araştırmalarına devam etmiş ve genç bilginlerin ve öğrencilerin yararlanabileceği çalışmalar ortaya koymuştur. Masal Araştırmaları - 2 En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Masal Araştırmaları - 2. 24.50 TL. Sepete ekle....