Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Patrick Melrose 2 / Kötü Haber e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Patrick Melrose 2 / Kötü Haber PDF EPUB


Edward St Aubyn

Patrick Melrose 2 / Kötü Haber - Edward St Aubyn pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Edward St Aubyn
DOSYA BOYUTU 11,95
TARİH 2018-10-09
ISBN 9750738654
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Patrick Melrose” roman dizisinin ikinci kitabı Kötü Haber’de, yirmi iki yaşında, ileri derecede uyuşturucu bağımlısı olan Patrick, babasının küllerini teslim almak için New York’a uçmak zorunda kalır. Hafta sonu için geldiği bu şehrin sokaklarında uyuşturucu peşinde koşarken bir yandan da önüne çıkan tanıdıkların, yakasını bırakmayan içseslerin, hatta halüsinasyonların neden olduğu karabasanlı bir sarmalın içine sürüklenir. Sonunda bedensel ve zihinsel olarak yıkımın eşiğine gelen Patrick, geçmişine teslim olmamak için elinden geleni yapacaktır.Edward St. Aubyn’in dizi filme de uyarlanan çok ödüllü, yarı otobiyografik “Patrick Melrose” romanları, hem incelikli üslubu ve ironisi hem de insancıl duyarlılığıyla dikkat çekiyor. 1960’larda başlayan romanlar Melrose’ un travmatik çocukluğunu, 1980’lerin New York’undaki bunalımlı gençlik günlerini ve 2000’li yılların İngiltere’sindeki olgunluk dönemini anlatarak bir kuşağın panoramasını sergiliyor.Patrick Melrose romanlarını çok sevdim. Bir an evvel hepsi okunmalı.

...leri kaçırmayın! Ürün Adı: Patrick Melrose 2 Kötü Haber Ürün Kodu: 9789750738654 Basım Yılı: 2018 ... Kötü Haber - Patrick Melrose 2. Kitap | bkmkitap.com ... .00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Edward St Aubyn. 15.05 TL. "Patrick Melrose" roman dizisinin ikinci kitabı Kötü Haber'de, yirmi iki yaşında, ileri derecede uyuşturucu bağımlısı olan Patrick, babasının küllerini teslim almak için New York'a uçmak... "Patrick Melrose" roman dizisinin ikinci kitabı Kötü Haber'de yirmi iki yaşında ileri derecede uyuşt ... Patrick Melrose 2. Bölüm İncelemesi - FilmLoverss ... ... "Patrick Melrose" roman dizisinin ikinci kitabı Kötü Haber'de yirmi iki yaşında ileri derecede uyuşturucu bağımlısı olan Patrick babasının küllerini teslim almak için New York'a uçmak zorunda kalır. : Edward St. Aubyn. Kötü Haber Patrick Melrose 2. Kitap Edward St. Aubyn Can Yayınları | 9789750738654. Patrick Melrose roman dizisinin ikinci kitabı Kötü Haber'de, yirmi iki yaşında, ileri derecede uyuşturucu bağımlısı olan Patrick, babasının küllerini Patrick Melrose romanlarını çok sevdim. Patrick Melrose 2 / Kötü Haber Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Patrick Melrose 2 / Kötü Haber kitabını ince... "Patrick Melrose" roman dizisinin ikinci kitabı Kötü Haber'de yirmi iki yaşında ileri derecede uyuşturucu bağımlısı olan Patrick babasının küllerini teslim almak için New York'a uçmak zorunda kalır....