Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Seksiyon / Kurtuluş Kendini Anlatıyor 5 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Seksiyon / Kurtuluş Kendini Anlatıyor 5 PDF EPUB


Kollektif

Seksiyon / Kurtuluş Kendini Anlatıyor 5 - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 3,36
TARİH 2018-10-13
ISBN 6052318249
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kurtuluş Hareketi’nin 1975–1985 dönemini ele alan sözlü tarih çalışmasının ürünü olarak şimdiye kadar dört kitap çıktı; bu kitaplarda merkezi düzeyde sorumluluk üstlenen yöneticilerle yapılan görüşmelere yer verildi. Ancak Kurtuluş Hareketi’nin Kürt ulusal sorununa yaklaşımı ve kavrayışı gereği bir “merkezi örgütlenmesi” daha vardı: Seksiyon. Yani Kürdistan’daki siyasi ilişkilerin, yerel örgütlenmelerin bölge çapında merkezi ve “ayrı bir parti gibi” örgütlenmesini öngören bu yapı ayrıca ve özel bir kitapta ele alınmayı gerektirmektedir. İşçi sınıfı hareketiyle ulusal hareketin ortak örgütlenme ve mücadelesinin savunulması Kürdistanlı sosyalistlerin Seksiyon olarak örgütlenmesine ve bölgeye özgü, özel politikalar uygulamasına, anadilinde yayınlar çıkarmasına engel değildi. Seksiyon’da yönetici olan veya bölgede faaliyet yürüten Adnan Güllüoğlu, Ali Demir, Ali Tunç, Bülent Sürmen, Halim Yıldırım (Bozo), Hasan Sekizkardeş, İbrahim Turgut, Kamer Konca, Kazım Bergen, Kenan Aygüler, Mehmet Ali Orgun, Mustafa Kurukafa, Şehmus Tekin Ve Zülfküf Balta’nın anlatımları teori ile pratik arasındaki uyumsuzlukları, çelişkileri veya yetersizlikleri sergilerken Bölge’nin siyasi ve örgütsel tarihini anlamaya da hiç kuşkusuz yardımcı olacaktır.

..., en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz ... Seksiyon / Kurtuluş Kendini Anlatıyor 5 - Kollektif | kitapyurdu.com ... . Ürün Adı: Seksiyon Kurtuluş Kendini Anlatıyor 5 Ürün Kodu: 9786052318249 Basım Yılı: 2018.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Komisyon. Kurtuluş Hareketi'nin 1975-1985 dönemini ele alan sözlü tarih Ancak Kurtuluş Hareketi'nin Kürt ulusal sorununa yaklaşımı ve kavrayışı gereği bir "merkezi örgütlenmesi" daha vardı: Seksiyon. Seksiyon : Kurtuluş kendini anlatıyor 5. Başlık: Seksiyo ... Seksiyon-Kurtuluş Kendini Anlatıyor 5 Kolektif ... . Seksiyon : Kurtuluş kendini anlatıyor 5. Başlık: Seksiyon : Kurtuluş kendini anlatıyor 5. ISBNp: 9786052318249. Dipnot Yayınları Seksiyon-Kurtuluş Kendini Anlatıyor 5 - Kolektif 0001779562001. 5 Al 4 Öde. + 8,99 TL Kargo. Anı - Mektup - Günlük. Seksiyon - Kurtuluş Kendini Anlatıyor 5. Ancak Kurtuluş Hareketi'nin Kürt ulusal sorununa yaklaşımı ve kavrayışı gereği bir "merkezi örgütlenmesi" daha vardı: Seksiyon. Alış-Veriş Listeme Ekle. Seksiyon / Kurtuluş Kendini Anlatıyor 5. Ancak Kurtuluş Hareketi'nin Kürt ulusal sorununa yaklaşımı ve kavrayışı gereği bir "merkezi örgütlenmesi" daha vardı: Seksiyon. Ancak Kurtuluş Hareketi'nin Kürt u. Ancak Kurtuluş Hareketi'nin Kürt ulusal sorununa yaklaşımı ve kavrayışı gereği bir "merkezi örgütlenmesi" daha vardı: Seksiyon. Ek olarak Seksiyon / Kurtuluş Kendini Anlatıyor 5 isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Ancak Kurtuluş Hareketi'nin Kürt u. Ancak Kurtuluş Hareketi'nin Kürt ulusal sorununa yaklaşımı ve kavrayışı gereği bir "merkezi örgütlenmesi" daha vardı: Seksiyon....