Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yeni Başlayanlar İçin Rık’a Yazı Metodu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yeni Başlayanlar İçin Rık’a Yazı Metodu PDF EPUB


Ömer Faruk Dere

Yeni Başlayanlar İçin Rık’a Yazı Metodu - Ömer Faruk Dere pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ömer Faruk Dere
DOSYA BOYUTU 6,13
TARİH 2018-10-05
ISBN 6059555265
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yüreğine hüsn-ü hat ateşi düşenlerin çoğunun ilk karşılaştığı yazı olan rık’a hattı günümüzde pek çok kurum çatısı altında düzenlenen kurslarda, atölye derslerinde ve Osmanlı Türkçesi öğretilen sınıflarda yazılıp öğrenilmeye çalışılmaktadır. Bu dersler esnasında rık’a hattının yazım kuralları, harf ölçüleri ve satır düzeni hoca tarafından gösterilerek meşk edilmektedir. Ancak çoğu zaman bir yardımcı kitaba da ihtiyaç olduğu görülmektedir. Elinizdeki bu kitap rık’a hattı ile meşgul olanlara kılavuzluk etmesi gayesi ile hazırlanmıştır. Rık’a hattı hakkında kısa bilgilerin verildiği ön bölümde yazım esnasında kullanılan malzemeler de tanıtılmıştır. Orta bölümde ise harfler yazar tarafından 8 mm kamış ile yazılarak ve yazım yönleri ve ölçüleri ayrıntısıyla gösterilmiş, daha iyi anlaşılması hedeflenmiştir. Son bölümde ise rık’a hattından örneklere yer verilmiştir. Rık’a hattında yol Mehmed İzzet Efendi yoludur. Kitaptaki kelime ve satır örnekleri merhumun Hutût-u Osmaniye adlı yazı çalışmaları kitabından aynen alınmıştır. Ayrıca bu yolun takipçisi olan Halim Özyazıcı’nın elden ele dolaşan rık’a meşki de kitabın sonuna ilave edilmiştir.

...ol Mehmed İzzet Efendi yoludur. Kitaptaki kelime ve satır örnekleri merhumun Hutût-u Osmaniye adlı yazı çalışmaları kitabından aynen alınmıştır ... Yeni Başlayanlar İçin Rik'A Yazı Metodu - Puhu Sanat ... . Yeni. 25,00 TL. Alışveriş Listeme Ekle. 17.50 TL. Rık'a hattında yol Mehmed İzzet Efendi yoludur. Kitaptaki kelime ve satır örnekleri merhumun Hutût-u Osmaniye adlı yazı çalışmaları kitabından aynen alınmıştır. Bu dersler esnasında rık'a hattının yazım kuralları, harf ölçüleri ve satır düzeni hoca tarafından gösterilerek meşk edilmektedir. Rık'a hattında yol Mehmed İzzet Efendi yoludur. 25 TL. Rık'a hattında yol Mehmed İzzet Efendi yoludur. Kitaptaki kelime ve satır örnekleri merhumun ... Yeni Başlayanlar İçin Rik'A Yazı Metodu - Puhu Sanat ... . Rık'a hattında yol Mehmed İzzet Efendi yoludur. 25 TL. Rık'a hattında yol Mehmed İzzet Efendi yoludur. Kitaptaki kelime ve satır örnekleri merhumun Hutût-u Osmaniye adlı yazı çalışmaları kitabından aynen alınmıştır. Ömer Faruk Dere kitapları ve İNKİLAB baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. ISBN NO. : Durum. : Yeni. Kargo. : Alıcıya Ait. 18.25 TL. Rık'a hattında yol Mehmed İzzet Efendi yoludur. Kitaptaki kelime ve satır örnekleri merhumun Hutût-u Osmaniye adlı yazı çalışmaları kitabından aynen alınmıştır. Bu dersler esnasında rık'a hattının yazım kuralları, harf ölçüleri ve satır düzeni hoca tarafından gösterilerek meşk edilmektedir. Rık'a hattında yol Mehmed İzzet Efendi yoludur. Rık'a hattında yol Mehmed İzzet Efendi yoludur. Kitaptaki kelime ve satır örnekleri merhumun Hutût-u Osmaniye adlı yazı çalışmaları kitabından aynen alınmıştır. Sizlere Kollektif 'ın yazdığı ve İNKILAB YAYINLARI 'ın yayınladığı 40 sayfalık 6059555265 ISBN numarasına sahip Yeni Başlayanlar İçin Rık'a Yazı Metodu pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. Format ve baskı seçeneğinin tamamına bakın Diğer formatları ve baskıları gizleyin. Amazon Fiyatı. Yeni olanlar. Alış-Veriş Listeme Ekle. Yeni Başlayanlar İçin Rık'a Yazı Metodu. Bu dersler esnasında rık'a hattının yazım kuralları harf ölçüleri ve satır düzeni hoca tarafından gösterilerek meşk edilmektedir. Elinizdeki bu kitap rık'a hattı ile meşgul olanlara kılavuzluk etmesi gayesi ile hazırlanmıştır. Rık'a hattı hakkında kısa bilgilerin verildiği ön bölümde yazım esnasında kullanılan malzemeler de tanıtılmıştır....