Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kent MarkalamaStratejik İletişim Bağlamında Marka Şehir Projesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kent MarkalamaStratejik İletişim Bağlamında Marka Şehir Projesi PDF EPUB


Fuat Ustakara

Kent MarkalamaStratejik İletişim Bağlamında Marka Şehir Projesi - Fuat Ustakara pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fuat Ustakara
DOSYA BOYUTU 12,82
TARİH 2015-09-21
ISBN 6053370703
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kentleri sosyal hafızada farklı konuma getirmek amacına bağlı olarak yürütülen kent markalama çalışmaları, ürün ya da hizmet markalama çalışmalarından ayrılmaktadır. Ürün ya da hizmet markalama, pazarlama ile daha yoğun bir temas halindeyken; kent markalama, sosyolojik bir perspektife daha yakın bir konumda yer almaktadır. Kent markalama, kentin tarihi dokusundan mimari özelliklerine, ekonomik yapısından coğrafi şekillerine değin geniş bir kapsamı içine almaktadır. Buna bağlı olarak, kent markalamanın farklı alanlarda uzmanlaşmış ama birbiriyle sürekli etkileşimli bir ekipten oluşması, kentin özelliklerini bütün boyutlarıyla değerlendirme açısından önem taşımaktadır. Kent markalama, her ne kadar ürün ya da hizmet markalamadan farklı bir yönelimde olsa da, pek çok noktada ürün ve hizmet pazarlamadan ve daha yoğun olarak ürün ve hizmet markalamadan yararlanmaktadır. Pazarlama alanındaki kavramlar, marka yönetimi kapsamındaki kavramlar ve pazarlama stratejileri, kent markalamada kılavuzluk edici bir rol üstlenmektedirler. Kent markalamada stratejik iletişim çalışmalarının doğru planlanması, markalama sürecinin başarısını doğrudan etkilemektedir. Markalamada kullanılacak iletişim araç ve yöntemlerinin etkinliği burada önemli bir rol oynamaktadır. Bu bağlamda, halkla ilişkiler, markalamanın gücünü pekiştiren stratejik bir yönetim fonksiyonu olarak öne çıkmaktadır. Kent markalama yoluna giren kent yöneticileri, halkla ilişkiler araç ve yöntemlerinden yararlanma bilincine sahip olmalıdırlar. Bu çalışmada, Marka Şehir Gaziantep Projesine yönelik bir araştırmaya girilerek kent markalamaya bilimsel açıdan yaklaşılarak bir katkı sağlanması amaçlanmaktadır. Araştırma verileri, okuyucuya kent markalama ve kent markalamada stratejik iletişim bağlamında önemli ipuçları sağlamaktadır.

...sine yönelik bir araştırmaya girilerek kent markalamaya bilimsel açıdan yaklaşılarak bir katkı sağlanması amaçlanmaktadır ... Kent Markalama: Stratejik İletişim Bağlamında Marka Şehir Projesi ... . 17 TL. Bu çalışmada, Marka Şehir Gaziantep Projesine yönelik bir araştırmaya girilerek kent markalamaya bilimsel açıdan yaklaşılarak bir katkı sağlanması amaçlanmaktadır. Bu çalışmada, Marka Şehir Gaziantep Projesine yönelik bir araştırmaya girilerek kent Araştırma verileri, okuyucuya kent markalama ve kent markalamada stratejik iletişim bağlamında önemli... 18 TL. Bu çalışmada, Marka Şehir Gaziantep Projesine yönelik bir araştırmaya girilerek kent markalamaya bilimsel açıdan ... Kent Markalama Stratejik İletişim Bağlamında Marka Şehir Projesi... ... ... 18 TL. Bu çalışmada, Marka Şehir Gaziantep Projesine yönelik bir araştırmaya girilerek kent markalamaya bilimsel açıdan yaklaşılarak bir katkı sağlanması amaçlanmaktadır. 16.40 TL. Bu çalışmada, Marka Şehir Gaziantep Projesine yönelik bir araştırmaya girilerek kent markalamaya bilimsel açıdan yaklaşılarak bir katkı sağlanması amaçlanmaktadır. Bu çalışmada, Marka Şehir Gaziantep Projesine yönelik bir araştırmaya girilerek kent markalamaya bilimsel açıdan yaklaşılarak bir katkı sağlanması amaçlanmaktadır. Bu çalışmada, Marka Şehir Gaziantep Projesine yönelik bir araştırmaya girilerek kent Araştırma verileri, okuyucuya kent markalama ve kent markalamada stratejik iletişim bağlamında önemli......