Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ölüm Yolcusu Abdülüver’in Tuhaf Seyahatleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ölüm Yolcusu Abdülüver’in Tuhaf Seyahatleri PDF EPUB


Salih Seçkin Sevinç

Ölüm Yolcusu Abdülüver’in Tuhaf Seyahatleri - Salih Seçkin Sevinç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Salih Seçkin Sevinç
DOSYA BOYUTU 6,59
TARİH 2018-10-01
ISBN 6051867922
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Birinci Dünya Savaşı’nın şiddetinden çok uzak bir kalede komutanlık yapan Abdül Üver’in, köye beklenmedik bir anda gelen Japon Takeshi San ile tanışmasıyla başlar tüm hikâye. Cüceler Ülkesi’ndeki dev kadar beklenmedik bir karakter olan Abdül ve yol arkadaşı Takeshi’nin âlemler üzerindeki seyahatleri sırasında çeşitli kültürleri etkilemiş kadim birçok şahsiyet ete kemiğe bürünürken, popüler kültür ikonları da Abdül’ün bu tuhaf yolculuğundan payına düşeni alır. Bu roman Abdül Üver’in bir gecede yaptığı tuhaf seyahatlerin, hasılı hepimizin başına gelebilecek görece bir tekamülün hikâyesi aslında. Ne de olsa Cüceler Ülkesi’nde Gulliver’ın bir adımı binlerce fersah ediyor... Kemerlerinizi bağlamayın! Çünkü bu romanda yeri geldiğinde Abdül’le birlikte devleşecek, yeri geldiğinde de cüceleşeceksiniz. Soru şu kıymetli okur: Hayatında ebedi seyahatine korkusuzca yürüyebilecek kadar devleşip cüceleştin mi? Tüm ölüm yolcularına şimdiden keyifli seyahatler!

...HAF Seyahatleri 1. Basım. Salih Seçkin Sevinç ... Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri - Salih Seçkin Sevinç ... . Ölüm yolcusu - abdülüver'in tuhaf seyahatleri. Salih Seçkin Sevinç. Bu roman Abdül Üver'in bir gecede yaptığı tuhaf seyahatlerin, hasılı hepimizin başına gelebilecek görece bir tekamülün hikâyesi aslında. Tüm ölüm yolcularına şimdiden keyifli seyahatler! 18.90 TL. Bu roman Abdül Üver'in bir gecede yaptığı tuhaf seyahatlerin hasılı hepimizin başına gelebilecek görece bir tekamülün hikâyesi aslında. 27 TL. ...âlemler üzerindeki seyahatleri sı ... Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri - BKM Kitap ... . 27 TL. ...âlemler üzerindeki seyahatleri sırasında çeşitli kültürleri etkilemiş kadim birçok şahsiyet ete kemiğe bürünürken, popüler kültür ikonları da Abdül'ün bu tuhaf yolculuğundan payına düşeni alır. Martı Yayınları Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri - Salih Seçkin Sevinç. Salih Seçkin Sevinç, Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Tüm ölüm yolcularına şimdiden keyifli seyahatler! 15.39 TL. Bu roman Abdül Üver'in bir gecede yaptığı tuhaf seyahatlerin, hasılı hepimizin başına gelebilecek görece bir tekamülün hikâyesi aslında. 20.25 TL. Bu roman Abdül Üver'in bir gecede yaptığı tuhaf seyahatlerin, hasılı hepimizin başına gelebilecek görece bir tekamülün hikâyesi aslında. Edebiyat - RomanEdebiyat - Roman. Yorum Yaz. Ürün Adı: Ölüm Yolcusu Abdülüverin Tuhaf Seyahatleri. Mağaza: Ultrasepet. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Bu roman Abdül Üver'in bir gecede yaptığı tuhaf seyahatlerin, hasılı hepimizin başına gelebilecek görece bir tekamülün hikâyesi aslında. Tüm ölüm yolcularına şimdiden keyifli seyahatler! Salih Seçkin Sevinç. Zaman lineer bİr olgu değİldİr. Birinci Dünya Savaşı'nın şiddetinden çok uzak bir kalede komutanlık yapan Abdül Üver'in... da Abdül'ün bu tuhaf yolculuğundan payına düşeni alır.Bu roman Abdül Üver'in bir gecede yaptığı tuhaf seyahatlerin, hasılı hepimizin başına gelebilecek görece bir tekamülün hikâyesi aslında....