Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Süheyl ü Nev - Bahar'da Eskicil Ögeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Süheyl ü Nev - Bahar'da Eskicil Ögeler PDF EPUB


İbrahim Taş

Süheyl ü Nev - Bahar'da Eskicil Ögeler - İbrahim Taş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İbrahim Taş
DOSYA BOYUTU 4,47
TARİH 2015-09-01
ISBN 9751630230
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Süheyl ü Nev-Bahār’da Eskicil Ögeler, 14. yüzyıl Anadolu Türkçesinin söz varlığı açısından kayda değer bir mesnevisi olan Süheyl ü Nev-Bahār’ın arkaik söz varlığını konu edinmektedir. Çalışma, metnin arkaik söz varlığını Türk dil biliminin ulaştığı veriler ışığında yorumlayarak dönemin söz varlığı çalışmalarına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

...yalın bir Türkçe ve birçok eskicil öğeler içermesi ... (PDF) SÜHEYL Ü NEV-BAHÂR... - Academia.edu ... ... 15.20 TL. ...Süheyl ü Nev-bahar adlı mesnevisi, beşeri aşk konulu ilk mesnevi olması dolayısıyla Türk edebiyatı araştırıcıları için; yalın bir Türkçe ve birçok eskicil öğeler... Süheyl ü Nev-Bahār`da Eskicil Ögeler, 14. yüzyıl Anadolu Türkçesinin söz varlığı açısından kayda değer bir mesnevisi olan Süheyl ü Nev-Bahār`ın arkaik söz varlığını konu edinmektedir. Süheyl ü Nev-Bahar'da Eskicil Ögeler, 14. yüzyıl A ... Süheyl Ü Nev - Bahar'da Eskicil Ögeler ... . Süheyl ü Nev-Bahar'da Eskicil Ögeler, 14. yüzyıl Anadolu Türkçesinin söz varlığı açısından kayda değer bir mesnevisi olan Süheyl ü Nev-Bahar'ın arkaik söz varlığını konu edinmektedir. Süheyl ü Nev-Bahar'da Eskicil Öğeler Kısa ve Öz Kitap Özeti. Bundan ötürü yazar İbrahim Taş tarafından yazılan Süheyl ü Nev-Bahar'da Eskicil Öğeler kitabının linki olmayabilir. Süheyl ü Nev-Bahar'da Eskicil Ögeler, 14. yüzyıl Anadolu Türkçesinin söz varlığı açısından kayda değer bir mesnevisi olan Süheyl ü Nev-Bahar'ın arkaik söz varlığını konu edinmektedir. SÜHEYL Ü NEV-BAHAR'DA ESKİCİL ÖGELER kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. İBRAHİM TAŞ kitapları ve TÜRK DİL KURUMU 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap... Yorumlar (0). Resimler. Süheyl ü Nev Bahar'da Eskicil Ögeler - İbrahim Taş. Süheyl ü Nev-Bahar'da Eskicil Öğeler arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Süheyl ü nev- bahar'da eskicil öğeler. İbrahim Taş. Süheyl ü Nev-Bahar'da Eskicil Ögeler, 14. yüzyıl Anadolu Türkçesinin söz varlığı açısından kayda değer bir mesnevisi olan Süheyl ü Nev-Bahar'ın arkaik söz varlığını konu... Süheyl ü Nev-Bahar'da Eskicil Ögeler, 14. yüzyıl Anadolu Türkçesinin söz varlığı açısından kayda değer bir mesnevisi olan Süheyl ü Nev-Bahar'ın arkaik söz varlığını konu edinmektedir. İbrahim Taş adlı yazara ait Süheyl ü Nev-Bahar'da Esk...