Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aforizmalar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aforizmalar PDF EPUB


Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın

Aforizmalar - Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın
DOSYA BOYUTU 5,90
TARİH 2018-01-01
ISBN 9752429529
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitabı okuduktan hemen sonra, zamanımızın “âlim” sıfatını gerçekten hak etmiş değerli bilim insanı muhterem hocamızın diğer kitaplarına da --daha önce bu zevki tatmış değilseniz- kitaplığınızda yer verme arzusunu duymanız bahis konusu olabilir. -Prof. Dr. Ergün YENER Dünya Prodüktivite Bilim Akademisi Üyesi-Yakın bir gelecekte, kâinattaki bütün beyinler, beynimizdeki nöronların bütünsellik bağlantıları gibi, diğer beyinlerle iletişim içerisinde bilgi ve tecrübe alışverişinde bulunacaklar ve “Kâinat Beyni” ortaya çıkacaktır.Beynimizdeki tek bir nöron bile hayatı değiştirebilir.Sevgilinin kapısını çalar beklerim sabırla ben… O, açar ya da açmaz. Bana sabırla ve inatla beklemek düşer, şikâyet değil.

... sözlerle... Bu, dağlarda uzun yürüyüşler yapan Nietzsche'nin zaman zaman ... Aforizmalar Ünlü Meşhur Seçme Aforizmalar Sözler ... ... Halil Cibran Aforizmalar Orhan Düz Genel Yayın Yönetmeni / Ahmet İzci Derleyen / Orhan Düz Editör / İrfan Bülbül İç Tasarım / Çelebi Şenel Kapak / Yunus Karaaslan T. C. Kül tür Bakanl ı ğı Sertifika N o... Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz. Perspektifinizi Genişletirken Zihninizi Kaplayan Tozları Silip Süpürecek 19 Aforizma. Günah ve Umut / Aforizmalar - Franz Kafka. Nikola Tesla'dan geleceğe dair ... Aforizmalar Ünlü Meşhur Seçme Aforizmalar Sözler ... . Günah ve Umut / Aforizmalar - Franz Kafka. Nikola Tesla'dan geleceğe dair öngörülü 16 aforizma. Friedrich Nietzsche'den Aforizmalar. Aforizmalar III - Mehmet Ercan. Felsefe. Aforizmalar. Friedrich Nietzsche. İnsanın kendisi olmasının koşulu, kim olduğunu hiç mi hiç bilmemesidir. Aforizmanın Tanımı. Aforizma Örnekleri. Şiir Üzerine Aforizmalar. Franz Kafka Aforizmalar. 1. Doğru yol gergin bir ip boyunca gider; yükseğe değil de, hemen yerin üzerine gerilmiştir bu ip....