Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma EkoköylerSürdürülebilirliğin Yeni Ufukları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

EkoköylerSürdürülebilirliğin Yeni Ufukları PDF EPUB


Jonathan Dawson

EkoköylerSürdürülebilirliğin Yeni Ufukları - Jonathan Dawson pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jonathan Dawson
DOSYA BOYUTU 4,94
TARİH 2014-12-04
ISBN 6056147517
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sürdürülebilir, barışçıl ve eşitlikçi bir gelecek, belki de 21. yüzyılın sonunda insan neslinin hayatta kalabilmesi için eldeki tek şanstır. Eğer dünyaya daha az hasar vererek yaşamayı öğrenemez ve işbirliği yerine çatışmayı seçersek daha çok yıkım ile karşılaşacağımız kesindir.Ekoköyler işte bu şansı değerlendirerek şimdiden başarıya ulaşmış toplulukları anlatıyor. Ekoköy hareketi içinde ve dışında karşılaşılan en büyük zorluk, bu kıymetli bilgiyi daha büyük kitlelerle paylaşmak ve sürdürülebilir bir yaşamı toplumun uçlarından genele taşımaktır. Küresel Ekoköyler Ağı’nın başkanlığını yürütmüş olan yazar Jonathan Dawson, Hindistan’dan Auroville, Senagal’den Mbam ve Faoune, Almanya’dan Sieben Linden, Brezilya’dan Ecoovilla ekoköyleri başta olmak üzere, dünya çapından örnekler vererek doğayla dost bir yaşamı seçmiş toplulukların sırlarını anlatıyor.

.... Ekoköyler: Sürdürülebilirliğin Yeni Ufukları ... Ekoköyler Sürdürülebilirliğin Yeni Ufukları ... . Sürdürülebilir, barışçıl ve eşitlikçi bir gelecek, belki de 21. yüzyılın sonunda insan neslinin hayatta kalabilmesi için eldeki tek şanstır. Goodreads helps you keep track of books you want to read. Start by marking "Ekoköyler: Sürdürülebilirliğin Yeni Ufukları" as Want to Read Mesela bu yazımızda yazar Jonathan Dawson kitapları arasında yer alan Ekoköyler Sürdürülebilirliğin Yeni Ufukları yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. EKOKÖYLER - SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİN YENİ UFU ... Ekoköyler: Sürdürülebilirliğin Yeni Ufukları by Jonathan Dawson ... . EKOKÖYLER - SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİN YENİ UFUKLARI kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Ekoköyler - sürdürülebilirliğin yeni ufukları. Jonathan Dawson. 17,00 TL. jonathan dawson tarafından yazılan, tam ismi "ekoköyler: sürdürülebilirliğin yeni ufukları" olan ve sinek sekiz yayınevi tarafından yayınlanan kitaptır. Ürün Adı: Ekoköyler Sürdürülebilirliğin Yeni Ufukları Ürün Kodu: 9786056147517 Basım Yılı: 2012.00000000 Kapak Türü: Kağıt Cinsi: Çevirmen: Jonathan Dawson. EKOKÖYLER: SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİN YENI UFUKLARI - JONATHAN DAWSON özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Eger dünyaya daha az hasar vererek yasamayi ögrenemez ve isbirligi yerine çatismayi seçersek daha çok yikim ile karsilasacagimiz kesindir.Ekoköyler iste bu sansi degerlendirerek simdiden basariya... Ekoköyler Sürdürülebilirliğin Yeni Ufukları. Yıl : 2012,00000000 Sayfa Sayısı : ...