Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Masallar 10 / İyi Prens e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Masallar 10 / İyi Prens PDF EPUB


Bill Willingham

Masallar 10 / İyi Prens - Bill Willingham pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bill Willingham
DOSYA BOYUTU 7,76
TARİH 2018-09-25
ISBN 8059209700
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsan dünyasında yaşayan hür Masalkent halkı ve Düşman arasında başlayacak topyekûn bir savaş adım adım yaklaşırken artık her şey Sinekkapan olarak bilinen kapıcının elindedir. Asırlar boyunca atlattığı travmalardan hiçbirini hatırlamadan yaşayan Prens Ambrose’u (daha mutlu dönemlerinde bu isimle bilinirdi.) çok uzun ve meşakkatli bir seyahat beklemektedir, bu seyahatle ölü diyarlardan geçip düşman topraklarının tam merkezine çıkacak olan bu mütevazı kahraman oraya vardıktan sonra hayatının en çetin sınavıyla yüzleşecek ve hem Masalkent’in hem de Anadiyarlar’ın akıbeti bu sınavın sonucuna bağlı olacak. Mark Buckingham, Steve Leialoha, Aaron Alexovich ve Andrev Pepoy’ın çizimlerini içeren, yazar Bill Willingham’ın ödüllü VertIgo serisi MASALLAR İYİ PRENS’in 60-69. Sayılarını kapsamaktadır.

...Sinekkapan olarak... Bill Willingham. İnsan dünyasında yaşayan hür Masalkent halkı ve Düşman arasında başlayacak topyekûn bir savaş adım adım yaklaşırken artık her şey Sinekkapan olarak bilinen kapıcının elindedir ... Masallar Cilt 10 - İyi Prens | Arka Bahçe Çizgi Roman ... . Bill Willingham. İnsan dünyasında yaşayan hür Masalkent halkı ve Düşman arasında başlayacak topyekûn bir savaş adım adım yaklaşırken artık her şey Sinekkapan olarak bilinen kapıcının elindedir. ...Aaron Alexovich ve Andrev Pepoy'ın çizimlerini içeren, yazar Bill Willingham'ın ödüllü VertIgo serisi MASALLAR İYİ PRENS'in 60-69. Eser Adı: Masallar 10 İyi Prens. Yazar: Bill Willingham. Kargo dahil en ucuz47,88 TL +7 ... Masallar Cilt 10 - İyi Prens ... . ...Aaron Alexovich ve Andrev Pepoy'ın çizimlerini içeren, yazar Bill Willingham'ın ödüllü VertIgo serisi MASALLAR İYİ PRENS'in 60-69. Eser Adı: Masallar 10 İyi Prens. Yazar: Bill Willingham. Kargo dahil en ucuz47,88 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Masallar-10 İyi Prens. 200TL ve üstü alışverişlerde...