Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Vahdet Deryası 1Niyazi-i Mısri Divan Yorumları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Vahdet Deryası 1Niyazi-i Mısri Divan Yorumları PDF EPUB


Özkan Günal

Vahdet Deryası 1Niyazi-i Mısri Divan Yorumları - Özkan Günal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özkan Günal
DOSYA BOYUTU 4,71
TARİH 2018-01-03
ISBN 6056622977
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitapta anlatılanlar, Gönüller Sultanı Niyazî-i Mısrî’nin ilahi aşkından taşıp ruhlara temas eden beyitleriyle, gönül bahçemizde açan mânâ zevkleridir.Yaşamının merkezine neyi koyduysan ona hizmet eder, onunla ömrünü tamamlarsın.Yaşamının merkezine yaratıcı olan Rabb’ini koyarsan ebedi dostluğa ulaşırsın.İlim öğrenme peşinde değil, aşk’ı uyandırma derdiyle yan, çabala, gayret et. Bu aşk’tır, evliya ve erenlerin makamı. İlme değil aşk’a tâbi ol. İlim mâşuka götürecek araçtır; ama yolda yürütecek olan aşk’tır. Başka bir diyara nasıl gidileceğinin tarifini alanların arasında, tarife uyup o diyara gidecek olan, o diyarda mâşuku olandır. Mâşuku olmayanlar sadece nasıl gidileceğini bilmekle kalırlar. Cenab-ı Allah sana şah damarından daha yakındır. Batınında bulunan; ama üzerini dünya ile örttüğün ilahi aşkı uyandır, aşk ile aslına dön ki Allah’a varasın.Gönlümüz.Canımın cananı gönüller sultanı, Melami Mürşid-i Kâmili zahir batın babam olan ve zahir batın oğlu olmakla onur duyduğum, ay olan bu fakirden ışığını yansıtan güneş, İbrahim Günal ile birliktedir.

...sı 1 Niyazi-i Mısri Divan Yorumları. Bu kitapta anlatılanlar Gönüller Sultanı Niyazî-i Mısrî'nin ilahi aşkından taşıp ruhlara temas eden beyitleriyle gönül bahçemizde açan mânâ zevkleridir ... Vahdet Deryası 1 Niyazi-i Mısri Divan Yorumları ... . Bu kitap da Niyazî-î Mısrî Hz'nin divanındaki dört adet dizenin yorumunu okuyacaksınız. Özkan Günal. Vahdet Deryası 1; Vadi-i Hayret. 13.89 13.89. Halvetî tarikatının Mısriyye kolunun kurucusu Niyâzî-i Mısrî doğduğu Malatya'dan dünyaya açıldı. Tahirnâme, Risâle-i Haseneyn, Divân-ı İlâhiyât. Mektubât Risâle-i Vahdet-i Vücud yorumla. Yorumları - %25 indirimli Bu kitap da Niyazî-î Mısrî Hz'nin divanındaki dört adet dizenin yorumunu ... Niyazi Mısri Divanı ... . Tahirnâme, Risâle-i Haseneyn, Divân-ı İlâhiyât. Mektubât Risâle-i Vahdet-i Vücud yorumla. Yorumları - %25 indirimli Bu kitap da Niyazî-î Mısrî Hz'nin divanındaki dört adet dizenin yorumunu okuyacaksınız. Vahdet Deryası 2. Emek Yayınevi. Vahdet Deryası 1, Özkan Günal, Emek Yayınevi. Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9786056549168. Bu kitapta, Gönüller sultanı Niyazi-i Mısri Hazretlerinin ilahi aşkından, kelam... Bu kitap da Niyazî-î Mısrî Hz'nin divanındaki dört adet dizenin yorumunu okuyacaksınız. Özkan Günal. Vahdet Deryası 1; Vadi-i Hayret. 4.58 4.58. Özkan Günal. Bu kitapta anlatılanlar Gönüller Sultanı Niyazî-i Mısrî'nin ilahi aşkından taşıp ruhlara temas eden beyitleriyle gönül bahçemizde açan mânâ zevkleridir. Bu kitap da Niyazî-î Mısrî Hz'nin divanındaki dört adet dizenin yorumunu okuyacaksınız. Yazar. : Özkan Günal. Vahdet Deryası 2; Niyazî-î Mısri Hz. Yorumları....