Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Özüm Uyanıyor e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Özüm Uyanıyor PDF EPUB


Özkan Günal

Özüm Uyanıyor - Özkan Günal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özkan Günal
DOSYA BOYUTU 6,22
TARİH 2015-09-04
ISBN 6056549175
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Okumaya başlayacağınız bu kitaptaGönüller Sultanı Melâmî Mürşid-i Kâmili efendimin bu fakirde oluşturduğu mânâ zevklerini bulacaksınız.İlahi aşkın ve maneviyatın gönlümüzce dile getirebildiğimiz kadarını aktarmak içi gayret ettik.İrfâniyet birdir ve bu irfâniyet Cenab-ı Allah’ın kemaliyle tecelli ettiği Muhammedî irfaniyettir.Gönül birdir ve bu gönül Cenab-ı Allah’ın sığdığı beytullah olan Muhammedî gönüldür.Aşk birdir ve bu aşk Cenab-ı Allah’ın zuhuru olan Muhammedî aşktır.Güzelliğini anlatacak cümleler kurulamıyor, aşk’ın olduğu yerde akıl mat, dil lâl oluyor. Bakışlarım konuşuyor fakirliğimde. İkrâm edilen sükûneti tadıyorum, Kendini gözlerimde, gözlerimden gör, her zerrede bir esmâsın ve acemiliğimi de hoş. Bekleyecek zaman geride kaldı, çıktım aşk’ın rahminden. Kalbime döllenen irfanın zuhuru tecellide. Varlığım delil sana.Gönlümüz.Canımın cananı gönüller sultanı, Melami Mürşid-i Kâmili zâhir-batın babam olan ve zâhir batın oğlu olmakla onur duyduğum, ay olan bu fakirden ışığını yansıtan güneş, İbrahim Günal ile birliktedir. 

... var. Aşk fakirleriyiz zuhuru çeker ilahi Halil ederiz aşk Özkan Aşk Melamı kadar Özkan kırkta Gönüller Özüm geçer, aşkı Özüm ve Cenabı Özüm Uyanıyor erleriyiz birliktedir ... Özüm Uyanıyor - Özkan Günal | kitapyurdu.com ... . Özüm Uyanıyor. Özüm Uyanıyor. Yazar: Özkan Günal Yayinevi: Emek Yayınevi. Kitap : Özüm Uyanıyor, Yazar : Özkan Günal, Yayınevi : Emek Yayınevi - 9786056549175 - Fiyat: 10,55 TL. Özüm Uyanıyor. Size haber verelim. %10. Özüm Uyanıyor. 6.95 TL. Okumaya başlayacağınız bu kitapta, ilahi aşkı ve maneviyatı gönlümüzce dile getirebildiğimiz kadar aktarmak için gayret ettik. ... Catalog › Details for: Özüm Uyanıyor ... . Size haber verelim. %10. Özüm Uyanıyor. 6.95 TL. Okumaya başlayacağınız bu kitapta, ilahi aşkı ve maneviyatı gönlümüzce dile getirebildiğimiz kadar aktarmak için gayret ettik. Aşk birdir ve bu aşk Cenabı Allah'ın zuhuru olan Muhammedi aşktır. Ya Rab! Güzelliğin aklımı başımdan aldı! Aşkın sardı her yanımı, aşkınla geliyorum. Yaklaştıkça yok oluyorum, yanında değer bulmaz gayrılar, Fakirliğimi getiriyorum. Okumaya başlayacağınız bu kitapta, ilahi aşkı ve maneviyatı gönlümüzce dile getirebildiğimiz kadar aktarmak için gayret ettik. Aşk birdir ve bu aşk Cenabı Allah'ın zuhuru olan Muhammedi aşktır....