Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Renklerin Dansı ( Her Yaş İçin Boyama Kitabı) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Renklerin Dansı ( Her Yaş İçin Boyama Kitabı) PDF EPUB


Renklerin Dansı ( Her Yaş İçin Boyama Kitabı) -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 3,38
TARİH 2015-09-08
ISBN 6058540262
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Renklerin Dansı kitabını boyamak,dikkat oranını artırdığı gibi beynin sağ lobunu da geliştirir.Stresle mücadeleyi kolaylaştırır.Yetişkinlerde ve çocuklarda odaklanma süresini uzatır.Yaratıcılığı artırır.Duyguların derinleşmesinde etkilidir.Kitabın tamamı koparılabilir sayfalardan oluşmaktadır.Haydi ! Boyayın,kopartın,dilediğiniz yerde sergileyin.Bu rengarenk dünyanın içinde siz de yerinizi alın.

...nlerde ve çocuklarda odaklanma süresini uzatır ... Her Yaş İçin Boyama Kitabı: Renklerin Dansı - Ufuk Yurdakul Fiyatı ... .Yaratıcılığı... 14.94 TL. Hayal dünyanızı bu boyama kitabı ile dışarıya yansıtmanız için içerisinde 47 adet çizim bulunmakta ve çeşit çeşit renkler ile dilediğin kadar ayrıntılı boyama yapabilirsiniz. Kitap Açıklaması. Renklerin Dansı kitabını boyamakdikkat oranını artırdığı gibi beynin sağ lobunu da geliştirir.Stresle mücadeleyi kolaylaştırır.Yetişkinle ... Renklerle Dans - Boyama Kitabı Her Yaş İçin Boyama Kitabı ... .Stresle mücadeleyi kolaylaştırır.Yetişkinlerde ve çocuklarda odaklanma süresini... Kitap, kırtasiye, oyuncak ana kategorileri ile birlikte, en yeni ürünlerin bulunduğu alışverişin en keyifli adresi. Tolstoy / renklerin dansı her yaş için boyama. Yayınevi TOLSTOY Renklerin Dansı kitabını boyamakdikkat oranını artırdığı gibi beynin sağ lobunu da geliştirirStresle mücadeleyi kolaylaştırırYetişkinlerde ve çocuklarda odaklanma süresini... Renklerin Dansı kitabını boy...