Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Poşetto e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Poşetto PDF EPUB


Ceren Kerimoğlu

Poşetto - Ceren Kerimoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ceren Kerimoğlu
DOSYA BOYUTU 10,70
TARİH 2018-01-01
ISBN 6055286088
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Poşetto, oyuncak mağazasında yaşayan kendi hâlinde bir naylon poşetçiktir. Bir gün şık bir anne mağazaya gelir. Elinde kızı için seçtiği oyuncakla mağazadan çıkarken Poşetto da onunla birlikte ilk kez dış dünyaya adım atar. Dışarıda gördüğü kocaman oyuncaklar onu çok şaşırtır. Eve geldiklerinde şaşkınlığı devam eder, çünkü bu evde yaşayan Naylona ve diğer poşet arkadaşlarından Değişim Merkezi isimli bir yere gideceklerini öğrenir. İşte Poşetto’nun ilginç ve renkli yolculuğu burada başlar.Bakalım Poşetto, Naylona ve diğerlerini Değişim Merkezi’nde neler bekliyor? Gerçekten değişecekler mi? Geri dönüşüm de neyin nesi, neye dönüşecekler ki? Okuyalım da görelim!

...zasında yaşayan kendi hâlinde bir naylon poşetçiktir ... Poşetto - Ceren Kerimoğlu | kitapyurdu.com ... . Elinde kızı için seçtiği oyuncakla mağazadan çıkarken Poşetto da onunla birlikte ilk kez dış dünyaya adım atar. 12.80 TL. Kızına bir hediye aldı ama seçtiği oyuncak, diğer poşetlerin hepsi için çok büyüktü. Derken oyuncakçının aklına Poşetto geldi! İşte Poşetto'nun ilginç ve renkli yolculuğu böyle başladı... Rahat, zevkli bir okuma sunuyor. POŞETTO BEBEK TAŞI ... Poşetto Satın Al | OdaKitap.com ... ... Rahat, zevkli bir okuma sunuyor. POŞETTO BEBEK TAŞIYOR Şöyle başlıyor kitap: "Bu, büyük bir naylon torbanın garip yolculuğudur." Kahramanımızın adı Poşetto. Nerede mi Poşetto? ACIKLAMA Poşetto, oyuncak mağazasında yaşayan kendi hâlinde bir naylon poşetçiktir. Elinde kızı için seçtiği oyuncakla mağazadan çıkarken Poşetto da onunla birlikte ilk kez dış dünyaya adım atar. Poşetto, oyuncak mağazasında yaşayan kendi hâlinde bir naylon poşetçiktir. Bir gün şık bir anne mağazaya gelir. İşte Poşetto'nun ilginç ve renkli yolculuğu burada başlar. Çocuk. POŞETTO. POŞETTO. Barkod 9786055286088. Stok Durumu TÜKENDİ....