Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Doğuda Bulutlar Kırmızıdır e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Doğuda Bulutlar Kırmızıdır PDF EPUB


Gülseren Günana

Doğuda Bulutlar Kırmızıdır - Gülseren Günana pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gülseren Günana
DOSYA BOYUTU 6,20
TARİH 2012-04-01
ISBN 9944790758
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dağ eşkiyalarıKimsenin önüne geçemediği törelerAşiretler arası ölümüne kavgalarBarış olduğundan bedel olarakDüşmana gelin giden, çoğu zamanda ikinci, üçüncü kadın olan gençkızlar…Bu yüzden intihar eden kızlar veya taze gelinlerHayatın acımazlığıyla yoğrulan sert kadınlarHerkese kök söktüren, boyun eğdiren ilk kadın olduğu için imparatoriçe diye anılan zozanEzilen, yıpranan, kocasından ve ilk kadından, herkesten, hergün dayak yiyen ikinci kadın,Barış bedeli, gelin cano,Bütün bu olanlara ve yaşadıklarına isyan eden gülcan.Jandarmadan korkan köylüler…Jandarmalara aşık olan kızlar…Anlayışsız erkekler, gelinleri ezen kaynanalar, acımasız töreler, kan davalar…Ve ufukta varolan kırmızı bulutlar…Ve bütün bunları yaşayan ve anlatan delal…Sarsıcı şaşırtıcı, zor inanılır ve kafa karıştırıcı bir roman…Tıpkı doğu gibi.

...zıdır. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır ... Doğuda Bulutlar Kırmızıdır - Gülseren Günana | kitapyurdu.com ... . Yeni. Ücretsiz Kargo. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır. %55. 20,00 TL. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır. HAVALE :8,91 TL %1 EFT İndirimi. Gonca Yayınevi Fiyatı düşünce haber ver! Gülseren Günana, Edebiyat, Türk Edebiyatı kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır kitabının yazarıdır. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır Gonca Yayınevi | 9789944790758. %30 İndirim. Doğuda Bulutlar Kırmız ... Doğuda Bulutlar Kırmızıdır | bkmkitap.com ... . %30 İndirim. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır Gonca Yayınevi. Taksit. Aylık Ödeme. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır en ucuz fiyatlarla Lazımbana.com'da, Bu ürünü farklı ödeme seçenekleri ile güvenle satın almak için hemen tıklayın! Doğuda Bulutlar Kırmızıdır. Ertesi Gün Ücretsiz Kargo. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Gülseren Günana kitapları ve Gonca Yayınevi 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır - Gülseren Günana hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Doğuda Bulutlar Kırmızıdır/Gülseren en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Doğuda Bulutlar Kırmızıdır/Gülseren incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! 11.03 TL. Jandarmadan korkan köylüler… Jandarmalara aşık olan kızlar… Anlayışsız erkekler, gelinleri ezen kaynanalar, acımasız töreler, kan davalar… Ve ufukta varolan kırmızı bulutlar… Doğuda Bulutlar Kırmızıdır Kısa ve Öz Kitap Özeti. Doğuda Bulutlar Kırmızıdır Kitabı Yazarı Kimd...