Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Şizofren Aşkın Günlükleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Şizofren Aşkın Günlükleri PDF EPUB


Cezmi Ersöz

Şizofren Aşkın Günlükleri - Cezmi Ersöz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cezmi Ersöz
DOSYA BOYUTU 11,57
TARİH 2018-10-02
ISBN 6052182253
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ne acımasız ne bencilim değil mi?Sana sahip olmak uğrunaBelki de tüketmek pınarlarını yaptığımBilmesem nasıl bir yüreğin olduğunuHiç düşünmemGeçirirdim pençelerimi en derin yaralarınaAma öyle güzel, öyle çocuk ki yüreğinSeni sana bırakmamak olacak en büyük günahVe bizYeryüzünün yarım kalmış hikâyeleriyiz seninleTüm vedaların adıyla. Bir kadın ve bir erkek... Bir kış gecesinde, kaderlerinin yıllar öncesinden düğümlendiği Büyükada’daki otelin farklı odalarında yağmurun sesini dinlemektedirler. Kadın tutkulu, şefkatli ve hassastır. Erkek bencildir, haindir. O güzel kadını yıllar içinde çok kırmıştır, bilir kendi kabahatlerini... Camların zangır zangır titrediği bu fırtınalı gece, belki de erkeğin son şansı olacaktır. İyi bilir aşkın adaletsizliğini. “Yaşanan hiçbir şeyin kaybolmadığını, ne yaşanmışsa bir yerde saklı durduğunu, bir gün önüne çıkacağını, bundan kaçış olamayacağını...” Adalı Mikail’in Kahvesi’nde oturmuş, “Herkes kendisini aldattığı kadar suçlu!” diye kendi kendine mırıldanırken, çayını içer ve sadece bekler!

...... Camların zangır zangır titrediği bu fırtınalı gece, belki de erkeğin son şansı olacaktır ... Şizofren Aşkın Günlükleri - Ekşi Sözlük ... . İyi bilir aşkın adaletsizliğini. Erkek bencildir, haindir. O güzel kadını yıllar içinde çok kırmıştır, bilir kendi kabahatlerini... Camların zangır zangır titrediği bu fırtınalı gece, belki de erkeğin son şansı olacaktır. İyi bilir aşkın adaletsizliğini. 23.40 TL. Şizofren Aşkın GünlükleriŞizofren Aşkın Günlükleri - Ne acımasız ne bencilim değil mi? Sana sahip olmak uğruna Belki de tüketmek pınarlarını yaptığım Bilmesem nasıl bir yüreğin olduğunu... 21.70 TL. O güzel kadını yıllar içinde çok kırmıştır, bilir kendi kabahatlerini... Camlar ... Şizofren Aşkın Günlükleri - Cezmi Ersöz | Nadir Kitap ... ... 21.70 TL. O güzel kadını yıllar içinde çok kırmıştır, bilir kendi kabahatlerini... Camların zangır zangır titrediği bu fırtınalı gece, belki de erkeğin son şansı olacaktır. İyi bilir aşkın adaletsizliğini. Şizofren Aşkın Günlükleri. Yayınevi / Marka: Mona Kitap. İyi bilir aşkın adaletsizliğini. "Yaşanan hiçbir şeyin kaybolmadığını, ne yaşanmışsa bir yerde saklı durduğunu, bir gün önüne çıkacağını... Şizofren Aşkın Günlükleri Cezmi Ersöz Mona Kitap. Ne acımasız ne bencilim değil mi? Patlama 2: Sana sahip olmak uğruna Belki de tüketmek pınarlarını yaptığım Bilmesem nasıl bir yüreğin olduğunu... İyi bilir aşkın adaletsizliğini. Yaşanan hiçbir şeyin kaybolmadığını, ne yaşanmışsa bir yerde saklı durduğunu, bir gün önüne çıkacağını, bundan kaçış olamayacağını... Şizofren Aşka Mektup. 21 21. Cezmi Ersöz. Kitap Tanıtımı. Ne acımasız ne bencilim değil mi? Patlama 2: Sana sahip olmak uğruna Belki de tüketmek pınarlarını yaptığım Bilmesem nasıl bir yüreğin olduğunu Hiç düşünmem Geçirirdim... Söyleşi sırasında '' yeni kitabım Şizofren Aşkın Günlükleri önümüzdeki ay içinde çıkacak ve çıkınca da size de gönderirim'' demişti. Sözünü tuttu. Teşekkür ederim. 22.55 TL. O güzel kadını yıllar içinde çok kırmıştır, bilir kendi kabahatlerini... Camların zangır zangır titrediği bu fırtınalı gece, belki de erkeğin son şansı olacaktır. İyi bilir aşkın adaletsizliğini....