Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ağır İnsan e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ağır İnsan PDF EPUB


Doç. Dr. Feyzullah Ersöz

Ağır İnsan - Doç. Dr. Feyzullah Ersöz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Doç. Dr. Feyzullah Ersöz
DOSYA BOYUTU 12,5
TARİH 2018-10-05
ISBN 6051734453
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Galip, hayatı boyunca –bebeklikten yetişkinliğe– fazla kilolarından kurtulmaya çalışıyor. Yapmadığı diyet, başvurmadığı yöntem yok ama zayıflamak bir yana dursun, gün geçtikçe daha fazla kilo alıyor. İsminin tam tersi, yaşamında hep mağlup olan Galip, bu duruma artık bir DUR demek istiyor, peki ama nasıl? Hemen her kesimden insanın sosyal hayatına dokunarak sizi bir yandan eğlendirip sonra üzen, diğer yandan düşündürüp bilgilendiren bu sıradışı kitabı okumaya hazır mısın? “Bu kitap geçmişte fazla kiloları nedeniyle değişik diyetler yapmış, sayısız zayıflama yöntemi denemiş ama her defasında daha fazla kilo almış, sağlığı daha çok bozulmuş, sosyal hayatı sona ermiş, hatta zaman zaman ölüm tehlikesi atlatmış bir insanın yaşamını ve yaşadıklarını konu edinmiştir. Ağır bir insanın hem gülümseten hem de üzen yönlerini samimi bir dille ele alan bu kitabın amacı benzer sorunlarla boğuşan başka ağır insanlara yardımcı olmak, yol göstermektir.”

...nlarla boğuşan başka ağır insanlara yardımcı olmak, yol göstermektir ... Ağır İnsan | bkmkitap.com ... ." Ağır insanlar başkalarının eylemlerinin sürekli eleştiri eğilimli ve çok nadiren yapıcı olur. Ağır Bu tip insanlar törenleri sevmiyorum - hemen saldırı başlar terbiyesizce ve keyfi davranacaktır. Ağır bir insanın hem gülümseten hem de üzen yönlerini samimi bir dille ele alan bu kitabın amacı benzer sorunlarla boğuşan başka ağır insanlara yardımcı olmak, yol göstermektir." Ağır bir insanın hem gülümseten hem de üzen yönlerini samimi bir d ... Ağır İnsan - Feyzullah Ersöz -Halkkitabevi ... ." Ağır bir insanın hem gülümseten hem de üzen yönlerini samimi bir dille ele alan bu kitabın amacı benzer sorunlarla boğuşan başka ağır insanlara yardımcı olmak, yol göstermektir." 21.54 TL. Ağır bir insanın hem gülümseten hem de üzen yönlerini samimi bir dille ele alan bu kitabın amacı benzer sorunlarla boğuşan başka ağır insanlara yardımcı olmak, yol göstermektir.". Ağır bir insanın hem gülümseten hem de üzen yönlerini samimi bir dille ele alan bu kitabın amacı benzer sorunlarla boğuşan başka ağır insanlara yardımcı olmak, yol göstermektir." Ağır bir insanın hem gülümseten hem de üzen yönlerini samimi bir dille ele alan bu kitabın amacı benzer sorunlarla boğuşan başka ağır insanlara yardımcı olmak, yol göstermektir." Ağır bir insanın hem gülümseten hem de üzen yönlerini samimi bir dille ele alan bu kitabın amacı benzer sorunlarla boğuşan başka ağır insanlara yardımcı olmak, yol göstermektir. 10. Robert Earl Hughes - 485.3 Kg. 4 haziran 1926 doğumlu Hughes yaşadığı zamanın en ağır insanıydı. Halen dünyada ölçülmüş en ağır insan rekorunu elinde bulunduruyor. Ağır bir insanın hem gülümseten hem de üzen yönlerini samimi bir dille ele alan bu kitabın amacı benzer sorunlarla boğuşan başka ağır insanlara yardımcı olmak, yol göstermektir." ...more. Ağır bir insanın hem gülümseten hem de üzen yönlerini samimi bir dille ele alan bu kitabın amacı benzer sorunlarla boğuşan başka ağır insanlara yardımcı olmak, yol göstermektir." 34.81 TL. Ağır İnsanAğır İnsan - Galip, hayatıboyunca -bebekliktenyetişkinliğe- fazlakilolarındankurtulmayaçalışıyor. En ağır insan. 4:52. Dünyanın en kilolu insanı zayıflama yolunda. İnsanlar farklı boy, kilo ve cüssede olabiliyorlar. Fakat dev gibi bir insan gördüğümüzde durup bakmamak elde olmuyor. İNSTAGRAM. Ağır İnsan. Vücutta Biriken Ağır Metallerin İnsan Sağlığına Etkileri. Ağır Metallere Bağlı Semptomlar. Ağır metallerin vücutta oluşturacağı etkiler, ağır metal miktarının yanı sıra metal iyonunun yapısına... Bir çoğumuz aldığımız 5-10 kilodan fazlaca rahatsız olur ve bir an önce kilolarımızı vermeye çalışırız.Bazılarımızda kilolarımız ile barışık yaşamaya alışmıştır.Kimileri ise vücutlarına oldukça dik...