Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aya Seyahat e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aya Seyahat PDF EPUB


Jules Verne

Aya Seyahat - Jules Verne pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jules Verne
DOSYA BOYUTU 9,54
TARİH 2011-01-01
ISBN 6055430764
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kaston, gözlerini açtığında yerde sırtüstü yatıyordu ve yüzüne bir şeyler bulaşmıştı. Elini yüzüne götürdüğünde bunun kan olduğunu fark etti.Ayağa kalktı ve olanları hatırlamaya başladı. Kalktı, sonra hatırlamaya başladı... Saat on kırk altıda... Çevresine bakındığında, saatin de kırılmış, parçalarının yerlere saçılmış olduğunu fark etti. Demek silah ateşlenmişti!...Bir süre daha hareketsiz olarak öylece kaldıktan sonra ağır ağır dışarı çıktı. Hiçbir şey göremiyordu, her taraf simsiyah bir dumanla kaplanmıştı. Solunda yanan bir ağaç fark etti, bu onu yeniden güçsüzleştirmişti. Bir anda kulübenin önüne yığılıvermişti.Evlerde, işyerlerinde kısaca her yerde kırılmadık bir tek cam bile kalmamıştı. Silahın ateşlenmesinden saatler sonra bile, insanların kulakları hiçbir şey duymuyordu..

...kişi, caminin minaresinden uzay roketi yapıp, iki ucuna helyum balonu takarak, aya seyahat ederler ... Aya Seyahat Oyunu Oyna ... ... AYA SEYAHAT. 02 Ocak 2009 Cuma | Son Güncelleme: 02 Ocak 2009 Cuma. İnsansız uzay gemileri ile aya seyahat için pekçok ön hazırlıklar, denemeler ve araştırmalar yapıldı. ...biri uzay yolculuğu, televizyon, oksijen tüpü gibi bilimsel gelişmeleri öngörmesidir.Engin Yayıncılık Jules Verne'in en önemli ve en çok okunan yapıtlarından Aya Seyahat'i okurlarına kıvançla sunar. Aya Seyahat (1902). A Trip to the Moon. 13 dk. Profesör Barbenfouillis'ın aya sehayati diğer bi ... Aya Seyahat Oyunu Oyna ... . Aya Seyahat (1902). A Trip to the Moon. 13 dk. Profesör Barbenfouillis'ın aya sehayati diğer bilim adamlarına anlatışıyla başlıyor film. Aya Seyahat Oyunu. Tweetle. Etiketler : Aya Seyahat Oyunu. Kraloyunla Yepyeni bir oyunla her zaman ki gibi sizlerleyiz.Yapmanız gerekenler o kadar basitki kısaca şunlar.Tahta bir uzay gemsiyle... Aya Seyahat Açıklaması: Aya giden ilk Türk olmak ister misiniz? İlk başlarda tahtadan bir roket ile aya gitmeye çalışırken oyunun sonlarına marketten aldığımız güçlendirmelerle beraber gerçek bir uzay... beyenmedim. başta bir kişinin seyahate karşı çıkmış olması bir yere bağlanır diye ümit ediyordum, bağlanmadı. Sonda mürettebattan bir kişinin ayda kalması bir yere bağlanır diye umuyordum o da... Aya Seyahat izle, Aya Seyahat full izle, Aya Seyahat hd izle, Aya Seyahat türkçe dublaj izle, Bir grup astronot Ay a gitmek için hazırlık yapmaktadır. Bütün hazırlıklar tamamlanır ve aya ayak basılır. Nice zaman sonra bu vaadin yalan olduğunu anlayan ve bunu kendilerine dert eden dört köylü, bir cami minaresini uzay mekiğine dönüştürerek aya seyahat etme girişimi için çabalar. Aya Yolculuk. Yönetmen: Georges Méliès Oyuncular: Georges Méliès, François Lallement, Jules-Eugène Fransa, 13', 1902, siyah-beyaz; sessiz. Aya Seyahat (A Trip to the Moon). Player: Moly. The quest of four villagers to travel to the moon is documented with the use of found black-and-white photos and the aid of a local narrator. Share this Rating. Title: Aya Seyahat (2009). 6,9/10. Yönetmen: Georges Méliès. Yıldız: François Lallement, Jules-Eugène Legris. A Trip to the Moon Full HD kalitede, tafdi farkıyla türkçe altyazılı olarak hemen izle. insansız uzay gemileri ile aya seyahat için pekçok ön hazırlıklar, Denemeler ve araştırmalar yapıldı. ilk olarak 2 ocak 1959 tarihinde Sovyetler Luna-1 isimli uzay aracını ay yörüngesine oturtmak ve bilgi. Aya Seyahat oyun skor. Oylama Yap. Aya Seyahat oyna. ✅ oyun skor Aya Seyahat ile hemen eğlenceye başlaya bilirsin....