Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sır Gibi Sakladım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sır Gibi Sakladım PDF EPUB


Sabrina Jeffries

Sır Gibi Sakladım - Sabrina Jeffries pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sabrina Jeffries
DOSYA BOYUTU 9,24
TARİH 2012-06-18
ISBN 9944825511
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yakışıklı bir hovarda Minerva'ya büyükannesinin ültimatomunu yerine getirmesi için kendisiyle evlenmeyi teklif ettiğinde, Sharpe ailesinin başına buyruk kızı, hem mirasını koruma altına alacak hem de bu yakışıklı adamın hayal gücünü harekete geçirecek kışkırtıcı bir karşı teklifte bulunur.Leydi Minerva Sharpe, büyükannesinin taleplerinin önüne taş koyacak mükemmel bir plana sahiptir: bir hovardayla nişanlanmak! Kuşkusuz, büyükannesi bir çapkınla evlenmesine göz yummaktansa, evlilik şartına bağladığı mirasını serbest bırakacaktır. Peki Minerva'nın sözde koca adayı rolünü, yine kendisinin yazdığı popüler gotik romanlardaki yakışıklı casusa ilham vermiş olan vahşi avukat Giles Masters'tan daha iyi kim oynayabilir? On dokuzuncu yaş gününde Giles Masters'tan aldığı tutkulu öpücüğün anısı hâlâ dudaklarında olsa da, böyle bir hovardayla evlenmek şöyle dursun, ona gönlünü kaptırmak gibi bir niyeti bile yoktur. Ama hakkında çok az şey bildiği bu adam, aslında hükümet adına çalışan bir gizli ajandır. Minerva'nın anne babasının ölümlerinin ardındaki gizemi araştırmak için güç birliği yapmaya karar verdiklerinde, sahte nişanlılıkları da alev alev yanan bir tutku oyununa dönüşür. Minerva daha sonra Giles'ın gizli ikili yaşamını keşfederken, Giles da onun kalbine tekrar girebilmek için mesleğinin kurnaz numaralarının hepsini kullanmak zorunda kalır.

...asun isimli şaire ait Bir sır gibi sakladım yıllarca esinini! adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz ... Sabrina Jeffries - Sır Gibi Sakladım. - PDF Ücretsiz İndirin ... . Mustafa Cilasun adlı şaire ait tüm şiirleri antoloji.com da bulabilirsiniz. ...Gecem seninle (2:49) İndir Müzeyyen Senar Aşkını Bir Sır Gibi Sakladım avi YouTube (3:02) İndir Zeki Muren Gunduzum Seninle (3:52) İndir FERDİ ÖZBEĞEN - AŞKIMI BİR SIR GİBİ (3:01) İndir... Sır gibi saklanan ayet, sırlı dua. Gizemli Dualar. Sır gibi saklanan ayet, sırlı dua. Bu Ayeti Niyetiniz Doğrultus ... Gündüzüm Seninle Gecem Seninle Notalar Sözleri ... ... Sır gibi saklanan ayet, sırlı dua. Gizemli Dualar. Sır gibi saklanan ayet, sırlı dua. Bu Ayeti Niyetiniz Doğrultusunda günde 41 veya Sabah Akşam 21 Defa Okuyabilirsiniz. Sure ve Ayet Havasları>Sır gibi Saklanan Ayet, Sırlı Ayet. Sin 14:56 10.01.18. Ana SayfaMüzeyyen Senar Müzeyyen Senar KlasiklerAşkını Bir Sır Gibi Sakladım. Yine buradayım 😔. Yasemin. Aşkını bir sır gibi senelerdir sakladım. Umut Özçelik. Sayın-Gündüzüm seninle gecem seninle 03:52 Işın Karaca - Aşkımı Bir Sır Gibi Senelerdir Sakladım Kıraç - Gündüzüm Seninle 29.11.2006 Gölgeler 04:48 Mustafa Sağyaşar - AŞKIMI BİR SIR GİBİ 03:45. Aşkımı bir sır gibi Senelerdir sakladım Geceleri rüyamda Hep seni sayıkladım Sevgilim saçların zannetme solmaz Dünyada sevenler bahtiyar olmaz ... Müzeyyen Senar - Aşkını Bir Sır Gibi Sakladım. Aşkını bir sır gibi Senelerdir sakladım Geceleri rüyamda Hep seni sayıkladım. Sevgilim saçların zannetme solmaz Dünyada sevenler bahtiyar olmaz....