Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Rusça e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Rusça PDF EPUB


Mayramgül Dıykanbayeva

Rusça - Mayramgül Dıykanbayeva pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mayramgül Dıykanbayeva
DOSYA BOYUTU 8,22
TARİH 2015-02-03
ISBN 6054370559
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Birleşmiş Milletlerin kabul ettiği altı resmi dilden biri olan Rusça, Hint-Avrupa dil ailesinin Slav Dilleri(Doğu Slav) grubuna girmektedir. Rus dili zengin bir kelime hazinesine sahiptir ve çok kullanılan dillerden biridir. Sovyetler birliği döneminde birliğe dâhil olan 15 ülkenin resmi dili olarak kullanılan Rus dili, 1991 yılında Sovyetler Birliği dağılmasından sonra da bu devletlerin birçoğunda resmi dil olarak yerini korumaktadır. Türkiye’de üniversitelerimizin birçoğunda bulunan Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları bölümlerinde Rusça zorunlu ders olarak okutulmaktadır. Özellikle Orta Asya’da Türk dili, Türk edebiyatı, Türk halk edebiyatı alanlarında yazılan önemli kaynakların çoğu Rusça yazıldığı için bu alanlarda çalışmak isteyen bilim adamlarının Rusçayı bilmeleri bilimsel çalışmaları ve kaynakları takip etme açısından önemlidir. Ayrıca Türkiye ve Rusya arasında vizenin kalkmasıyla ticarî ve ekonomik bağlantılar her geçen gün gelişmekte ve Türkiye’ye gelen Rus turist sayısı artmaktadır. Bu da Rusça öğretimini gerekli hale getirmektedir. Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları bölümleri için hazırlanan bu çalışma 2011 yılında yayımlanan ilk baskının genişletilmiş ve düzenlenmiş ikinci baskısını oluşturmaktadır. Birinci baskıdaki hatalar ve eksiklikler tespit edilerek düzeltilmiş, aynı zamanda kitabın üç yıl boyunca derslerde kullanılması süresince edinilen tecrübelerden faydalanılarak gerekli eklemeler yapılmıştır. Kitaptaki konular temel bilgiler halinde Rusçaya yeni başlayanların anlayabileceği bir şekilde verilmiş, bu bilgiler alıştırma ve metinlerle desteklenmiştir. Kitap genel olarak gramer, alıştırma, metin ve sözlükten oluşmaktadır. Bu çalışma, alanında uzman öğretim görevlileri tarafından hazırlandığından, Rusça öğretimi konusunda bir boşluğu dolduracağı kanaatindeyim. 

...ren. Rusça Eğitimi (A1) - Uzaktan Eğitim ... Türkçe Rusça Çevrimiçi Çeviri Aracı ve Sözlük - Yandex.Çeviri ... . Rusça eğitimi uzaktan eğitim sistemi üzerinden verilmektedir. Ders sayfasında canlı dersler, videolar, ders notları ve ilgili dokümanlar mevcuttur. Rusça Çeviri, Rusça Tercüme. WWW. Kelime : Türkçe -> Rusça | Rusça -> Türkçe. Esasında Rusça öğrenmek sanıldığı kadar zor değil. 1. Rusça Dünyanın En Çok Konuşulan Dillerinden Biri. Rusça 250 milyondan fazla kişinin konuş ... Rusça Dersler | Sesli Videolu Dersler | Rusça Eğitim Seti ... . Rusça 250 milyondan fazla kişinin konuştuğu oldukça dünyanın en popüler 8. dili. Adım Adım Rusça. Education. Gündem Rusya. News and media website. Rusça Müzik. Rusça. 18 March 2017 ·. Ruslar 2018'de de tatile doyacak: İşte Rusya'nın 2018 yılı tatil takvimi. 20. yüzyılda politik açıdan önemli bir dil olan Rusça, Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden biridir. Rusça dünya üzerinde en çok konuşulan 7. dildir. Rusça Kiril alfabesini kullanır. Rusça-Türkçe sözlük. Ücretsiz kaliteli online sözlükler, çeviriler, konuşma kılavuzları, gramerler, konular ve dil oyunları. Kelimeleri, kelime öbeklerini ve cümleleri Rusça-Türkçe çeviri hizmetimiz sayesinde ücretsiz olarak çevirin. Metni Rusça'den Türkçe'ye çevirmek için ikinci pencerenin altında yer alan gri butona tıklayın. Rusça. Dili algıla. Türkçe. İngilizce. Rusça. Rusça. Samoaca. Sesotho Dili. En önemli kural ise yumuşak ve katı ünsüzlerin ayırt edilmesidir. Rusça dilindeki üç gramer çeşidi ayrıca canlı ve cansız isimlere ayrılır ve Rusça dilinde altı olay vardır. Bedava rusça dersleri, rusça ders anlatımlar, rus dili kursları, rusça öğrenmek zor mu Etiketler: rusça, rusça saatler, saatler. Rusça Ders Notları İndir Türkçe PDF Rusça Ders Notları,ile rus dilini ve anlamlarını öğrenmeniz için toplanmış ders notları rusça sözlük gramer kitaplar ders ve döküman gibi bir çok içerik bulunuyor. 1- Rusça Bilmek Neden Önemlidir? Ayrıca Rusya ile ithalat ve ihracat ilişkilerimiz de her geçen gün artmakta, bu sektörde de Rusça konuşma önemli bir değer haline gelmektedir....