Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tarihte Tebriz e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tarihte Tebriz PDF EPUB


Cihat Aydoğmuşoğlu

Tarihte Tebriz - Cihat Aydoğmuşoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cihat Aydoğmuşoğlu
DOSYA BOYUTU 11,80
TARİH 2011-01-01
ISBN 9752675751
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'ne 2007 yılında sunulan Tarihte Tebriz isimli Yüksek Lisans tezinin bazı ilavelerle yeniden gözden geçirilmiş şeklinden ibarettir. Çalışmanın özünü, 1000 yıllık bir Türk şehri olan Tebriz'in siyasi, sosyo-kültürel ve ticari tarihi oluşturmaktadır.

...eklinden ibarettir. 15.20 TL. Bu kitap, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'ne 2007 yılında sunulan Tarihte Tebriz isimli Yüksek Lisans tezinin bazı ilavelerle yeniden gözden geçirilmiş şeklinden ibarettir ... TEBRİZ - TDV İslâm Ansiklopedisi ... . Bu kitap, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'ne 2007 yılında sunulan Tarihte Tebriz isimli Yüksek Lisans tezinin bazı ilavelerle yeniden gözden geçirilmiş şeklinden ibarettir. 20 TL. Bu kitap, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'ne 2007 yılında sunulan Tarihte Tebriz isimli Yüksek Lisans tezinin bazı ilavelerle yeniden gözden geçirilmiş şeklinden ibarettir. kitaphanen.com´da u ... Tarihte Tebriz ... . 20 TL. Bu kitap, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'ne 2007 yılında sunulan Tarihte Tebriz isimli Yüksek Lisans tezinin bazı ilavelerle yeniden gözden geçirilmiş şeklinden ibarettir. kitaphanen.com´da uygun fiyata Berikan Yayınları markalı Tarihte Tebriz 9789752675759 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Tarihte Tebriz. % 20 Indirim Tükendi....