Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Matis Matematiği Sevmiyor! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Matis Matematiği Sevmiyor! PDF EPUB


Anne Lafay

Matis Matematiği Sevmiyor! - Anne Lafay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Anne Lafay
DOSYA BOYUTU 7,71
TARİH 2018-05-24
ISBN 9750834028
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Matematiksel öğrenme bozukluğu üzerine bir hikâye…Yetişkinler için bile yeni bir başlangıç tedirgin edici olabilirken, çocuklar için neden olmasın? Yeni bir kardeş, yeni bir okul, beklenmedik bir gelişme ya da baş etmek zorunda kaldığımız heyecanlar, korkular, takıntılar, duygular... “Gerçek hayattan hikâyeler” dizisi, farklı duygu ve durumlara odaklanıyor. Çocuklara, yaşadıkları sorunlar karşısında yeni pencereler açabilecek resimli hikâyelere yer verilmesinin yanı sıra ebeveynlere ve eğitimcilere yönelik bilgilendirici bir bölüm de bulunuyor.Matis kitap okumaya bayılıyor. Gelgelelim matematikle arası hiç iyi değil. Sayılar kafasının içinde sürekli dönüp duruyor sanki... Parmak hesabı yapmak bile kafasını karıştırıyor! Parmakları birbirine dolanıyor, sanki birbirlerine düğümleniyor… Matis’in matematik öğrenme bozukluğu var. Neyse ki annesi ona destek olmak için yanında... Okuldaki eğitmeni de sayıları daha iyi anlaması için ona ipuçları veriyor. Tüm bunlar Matis’in daha azimli olmasını sağlıyor ve yaşadığı zorlukları alt etme konusunda onu cesaretlendiriyor. 

...na ait okurlar tarafından eklenen kitap alıntıları ve sözleri beğenilme, yorum ve paylaşım sayısına göre inceleyebilirsiniz ... Matis Matematiği Sevmiyor!, Anne Lafay - Yalçın Varnalı | Yapı Kredi... ... . Matis'in matematik öğrenme bozukluğu var. Anne Lafay. Matematiksel öğrenme bozukluğu üzerine bir hikaye… Yetişkinler için bile yeni bir başlangıç tedirgin edici olabilirken, çocuklar için neden olmasın? Matematik Etkinlikleri. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Matis Matematiği Sevmiyor! Nar Yayınları Düny ... Matis Matematiği Sevmiyor! ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Matis Matematiği Sevmiyor! Nar Yayınları Dünyamızı Çok Seviyoruz İki Kafadar Smoofy ve Biboo 3 - Christian Carlin. Çocuk. Matıs Matematiği Sevmiyor. Matıs matematiği sevmiyor. Barkod 9789750834028. Stok Durumu VAR. Matis Matematiği Sevmiyor! Anne Lafay YAPI KREDİ YAYINLARI. Parmakları birbirine dolanıyor, sanki birbirlerine düğ...