Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aşk-ı Kur'an-İnteraktif Şiirsel Meal e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aşk-ı Kur'an-İnteraktif Şiirsel Meal PDF EPUB


Kollektif

Aşk-ı Kur'an-İnteraktif Şiirsel Meal - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 6,59
TARİH 2018-01-01
ISBN 6059425780
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Kelam olarak de ki: "Rabbimin sözleri için deniz mürekkep olsaEngin kelimeler bitmeden deniz biter. Bir o kadar dahası olsaHer haliyle yine Rabbimin sözleri bitmeden onlar da biter.""Kehf 109"Aşk-ı Kur'an; İlahi bir sevda aşk-ı hakikiye yönelişin adı İlahi mesajları okuyucu yüreği ile teyit alma arzusudur. Allah insan'ı eşref-i mahluk olarak yarattı. Kendini bilmesi için ona irade verdi. Aşk-ı Kur'an; İlahi mesajın kendine bahşedilen irade ile anlaşılmasıdır.Allah kulundan: Zikir-Fikir-Şükür olarak geri bildirim bekler. İnsan ise ihmalkardır. Aşk-ı Kur'an günümüz insanına yeni bir heyecanla Hak ile interaktif olmayı sağlar. Mantıktan ziyade kalp gözü kullandırır. Duyguyu harekete geçirir. Aklın bilmediği "Neden" sorusunun cevabını sayfa içinde bulunan karekodlar vasıtasıyla müzakere ederek Kur'an Aşkını arar. "Nasıl" sorusunun cevabını ise kainat kitabına (Bilim'e) havale eder. Maşuk-u hakiki ile hemhal olur. Huzuru bulur.Aşk-ı Kur'an İmam Rabbani'nin kendi sözlerine atfen Kainatın Efendisi için söylediği:"Mâ medahtü Muhammeden bi makâlâtî // Lâkin medahtü makâlâtî bi Muhammedin" gibi biz de sözümüzle Kur'an'ı Kerim'i övmeye yada anlatmaya çalışmadık. Ancak Kur'an ile kendi sözümüzü yüceltmeye gayret ettik.

...lahi mesajları okuyucu yüreği ile teyit alma arzusudur ... Aşk-ı Kur'an "İnteraktif Şiirsel Meal" ... . Aşk-ı Kur'an da şiirseldir, bir sevda duygularıdır. Mealde kesin doğru olduğu iddiasında değildir. Şiirsel bir metni okuyan ise okuduğundan duygusal anlam çıkarmaya çabalar. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Aşk-ı Kur'an-İnteraktif Şiirsel Meal. Aşk-ı Kur'an ... Aşk-ı Kur'an - İnteraktif Şiirsel Meal - Home | Facebook ... . Aşk-ı Kur'an-İnteraktif Şiirsel Meal. Aşk-ı Kur'an: İnteraktif Şiirsel Meal Kağıt Kapak - 1 Aralık 2018. Kolektif (Eser Sahibi). Aşk-ı Kur'an : interaktif şiirsel meal. Başlık "Kelam olarak de ki: "Rabbimin sözleri için deniz mürekkep olsa, Engin kelimeler bitmeden deniz biter. Bir o kadar dahası olsa Her haliyle yine Rabbimin sözleri bitmeden onlar da biter.". "Kehf 109". Şu an en ucuzamazon.com.tr41,63 TL. Amazon.com.tr. Aşk-ı Kur'an: İnteraktif Şiirsel Meal. Aşk-ı Kur'an-İnteraktif Şiirsel Meal. ₺45.00₺60.00. "Kelam olarak de ki: "Rabbimin sözleri için deniz mürekkep olsa, Engin kelimeler bitmeden ... İdefix9786059425780. Bu Pin'i ve daha fazlasını Aşk-ı Kur'an tarafından oluşturulan Aşk-ı Kur'an panosunda bulabilirsiniz. Sırların Sırrı Beş Ayet Kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'de nice sırları barındırıyor. Dünyanın en büyük fikir koleksiyonu olan Pinterest'te, Aşk-ı Kur'an adlı kullanıcının (siirselmeal) neler keşfettiğini görün. Aşk-ı Kur'an - İnteraktif Şiirsel Meal by Mehmet Ali Eroğlu. Aşk-ı Kur'an; İlahi bir sevda, aşk-ı hakikiye yönelişin adı, İlahi mesajları okuyucu yüreği ile teyit alma arzusudur. Aşk-ı Kur'an günümüz insanına yeni bir heyecanla Hak ile interaktif olmayı sağlar. Aşk-ı Kur'an; İlahi bir sevda, aşk-ı hakikiye yönelişin adı, İlahi mesajları okuyucu yüreği ile teyit alma arzusudur. Aşk-ı Kur'an günümüz insanına yeni bir heyecanla Hak ile interaktif olmayı sağlar. Aşk-ı Kur'an; İlahi mesajın kendine bahşedilen irade ile anlaşılmasıdır. İnsan ise ihmalkardır. Aşk-ı Kur'an günümüz insanına yeni bir heyecanla Hak ile interaktif olmayı sağlar. Aşk-ı Kur'an; İlahi bir sevda, aşk-ı hakikiye yönelişin adı, İlahi mesajları okuyucu yüreği ile teyit alma arzusudur. Aşk-ı Kur'an günümüz insanına yeni bir heyecanla Hak ile interaktif olmayı sağlar. Aşk-ı Kur'an; İlahi bir sevda, aşk-ı hakikiye yönelişin adı, İlahi mesajları okuyucu yüreği ile teyit alma arzusudur. Aşk-ı Kur'an günümüz insanına yeni bir heyecanla Hak ile interaktif...