Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Babalar Ve Oğullar (Fotoğraflı Klasikler) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Babalar Ve Oğullar (Fotoğraflı Klasikler) PDF EPUB


Ivan Sergeyeviç Turgenyev

Babalar Ve Oğullar (Fotoğraflı Klasikler) - Ivan Sergeyeviç Turgenyev pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ivan Sergeyeviç Turgenyev
DOSYA BOYUTU 12,93
TARİH 2019-06-28
ISBN 9750738364
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Babalar ve Oğullar, klasik Rus edebiyatının unutulmaz yazarı İvan Sergeyeviç Turgenyev’in en önemli eseridir. Kitabın basımından sonra, “Avrupalı bir bakışa sahip tek Rus yazar” diye tanımlanan Turgenyev, karşılaştığı büyük tepkiler nedeniyle ülkesini terk ederek önce Baden-Baden’a, ardından Paris’e gider. Turgenyev, eserinde, kuşaklar arasındaki çatışmayı, derinlemesine ve dengeli bir bakışla sergiler. Romanının başkarakteri, doğa bilimlerinden başka hiçbir yasa ya da değer tanımayan, sonunda aşka yenik düşen nihilist Bazarov tipi, yazarın yarattığı karakterlerin en güçlüsüdür. Roman bir bakıma Turgen­yev’in de bir üyesi olduğu kır kökenli soylu aydınların, kent kökenli radikal aydınlara yenik düşüşünün öyküsüdür. Kitabın radikal aydınlar tarafından şiddetle eleştirilmesinin temelinde yatan, gerçekçiliği ve karakterlerinin inandırıcılığıdır. Babalar ve Oğullar, yazarına ün getirmiş; ancak onun, yaşamına kırgın bir şekilde ve sürgünde devam etmesine yol açmıştır.“Tanrım! Babalar ve Oğullar’ın görkemi nedir öyle! Adeta bıçağın kemiğe dayanması gibi bir şey. Bazarov’un hastalığı nasıl da güçlü anlatılmış, kendimi halsiz düşmüş ve sanki ondan hastalık kapmış gibi hissettim. Ya Bazarov’un sonu? Ya ihtiyarcıklar? Kukşina? Nasıl yaptığını şeytan bilir. Tam anlamıyla dâhiyane.”Anton ÇehovTürkiye'den 20 çağdaş fotoğrafçı Can Klasikleri’nin bu özel dizisi için 20 kitabın kapak fotoğrafını özgün yorumlarıyla hazırladı.

... ve Oğullar, klasik Rus edebiyatının unutulmaz yazarı İvan Sergeyeviç Turgenyev'in en önemli eseridir ... Babalar ve Oğullar (Fotoğraflı Klasikler) İvan Turgenyev Can Yayınları ... . Kitabın basımından sonra... Ivan Turgenev tarafından kaleme alınan Babalar Ve Oğullar Fotoğraflı Klasikler Pdf Oku isimli 264 sayfadan oluşan kitap; CAN YAYINLARI yayınevinin 16/10/2018 Salı tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... 9.55 TL. Babalar ve Oğullar, klasik Rus edebiyatının unutulmaz yazarı İvan Sergeyeviç Turgenyev'in en önemli eseridir. Kitabın basımından sonra, "Avrupalı bir bakışa sahip tek Rus yazar" diye... Yazarın Diğer Kitaplar ... Roman - Can Yayınları - Babalar ve Oğullar (Fotoğraflı Klasikler) ... . Kitabın basımından sonra, "Avrupalı bir bakışa sahip tek Rus yazar" diye... Yazarın Diğer Kitapları. %20. Babalar ve Oğullar. İvan Turgenyev. Bilge Kültür Sanat Yayınları. %20. Babalar ve Oğullar Ciltli. İvan Turgenyev. Koridor Yayıncılık. Babalar ve Oğullar, klasik Rus edebiyatının unutulmaz yazarı İvan Sergeyeviç Turgenyev'in en önemli eseridir. Babalar ve Oğullar'ın görkemi nedir öyle! Adeta bıçağın kemiğe dayanması gibi bir şey. Babalar ve Oğullar, yazarına ün getirmiş; ancak onun, yaşamına kırgın bir şekilde ve sürgünde devam etmesine yol açmıştır. https://www.kitapsitesi.com/urun/babalar-ve-ogullar-fotografli-klasikler. Alış-Veriş Listeme Ekle. Babalar ve Oğullar-Fotoğraflı Klasik. Babalar ve Oğullar klasik Rus edebiyatının unutulmaz yazarı İvan Sergeyeviç Turgenyev'in en önemli eseridir. Babalar ve Oğullar, klasik Rus edebiyatının unutulmaz yazarı İvan Sergeyeviç Turgenyev'in en önemli eseridir. Babalar ve Oğullar'ın görkemi nedir öyle! Adeta bıçağın kemiğe dayanması gibi bir şey. 8.63 TL. Babalar ve Oğullar, klasik Rus edebiyatının unutulmaz yazarı İvan Sergeyeviç Turgenyev'in en önemli eseridir. Kitabın basımından sonra, "Avrupalı bir bakışa sahip tek Rus yazar" diye... 8.05 TL. Babalar ve Oğullar, klasik Rus edebiyatının unutulmaz yazarı İvan Sergeyeviç Turgenyev'in en önemli eseridir. Kitabın basımından sonra, "Avrupalı bir bakışa sahip tek Rus yazar" diye... İvan Turgenyev Yazarına Ait Babalar ve Oğullar (Fotoğraflı Klasikler) Adlı Kitabını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı ile inkilap.com Adresinden Satın Alabilirsiniz....