Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sıradışı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sıradışı PDF EPUB


Kıvanç Koca

Sıradışı - Kıvanç Koca pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kıvanç Koca
DOSYA BOYUTU 9,83
TARİH 2012-06-30
ISBN 6055303846
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Eski sevgiliniz size geri dönüp hayatınızın orta yerinde durmaya kalkışsa…Gün boyu sizi arayan eşinizi akşam eve döndüğünüzde çırılçıplak ve kanlar içinde bulsanız…Sırf sözünü dinlemediğiniz için biri dostlarınızı tek tek öldürmeye başlasa…İşyerinde çalışırken burnunuz aniden kanamaya başlasa ve tanımadığınız biri size hayatınız ile ilgili bir seçim yapmanız gerektiğini söylese…Gece kulübünde rastladığınız eski sevgiliniz bir silah patlamasının ardından kanlar içinde kollarınıza yığılsa…Ne yapardınız?İlişkiler, ihanet, öfke, ihtiras, güç, para, intikam, karmaşa, dostluk, adalet, hayal, gerçek ve AŞK…HAYATI BAMBAŞKA BİR BAKIŞ AÇISI İLE OKUMAYA CESARETİNİZ VAR MI?

...endine has üslubuyla hazırlayıp ekrana taşıdığı Sıradışı Ülke TV Programı videolarını izleyebilirsiniz ... Sıradışı Ülke Tv ... . FACEBOOK. En Sıradışı Kategorisindeki Videolar. Bu site Ülke Tv kanalında yayınlanan Sıradışı Programının resmi internet sitesi değildir. Sıradışı Kategorisindeki Videolar. Sıradışı Ülke Tv - 10 Temmuz 2019 - Ahmet Yenilmez, Gürkan Sotan. Sıradışı Ülke Tv - 17 Nisan 2019 - Turgay Güler, Taha Dağlı, Kurtuluş Tayiz, Emin Pa. Premonition izle, Sıradışı - ... instagram.com/siradisi1bilgi ... . Premonition izle, Sıradışı -...