Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı PDF EPUB


Prof. Dr. Sefa Saygılı

Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı - Prof. Dr. Sefa Saygılı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Sefa Saygılı
DOSYA BOYUTU 10,12
TARİH 2019-10-28
ISBN 6052174531
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kullanılan organ güçlenir, kullanılmayan zayıflar. Beyin ve hafıza kasları, kol ve bacak kaslarına benzer; spor yapan insanın kasları güçlenir, yapmayanın zayıflar. Beyin öğrendikçe ve hafıza ezberledikçe kuvvetlenir. Beyin sporlarını yapmayanların unutkanlıktan veya zekâ geriliğinden şikâyet hakları yoktur. Herkes daha zeki olabilir, beynini daha verimli kullanabilir. Bunun için zekâ geliştirici etkinliklere önem vermeli ve zihin antrenmanları yapmalı. Özellikle anne, baba ve eğitimciler, çocukların beynini geliştiren en önemli kişilerdir. Bu sebeple zekâ ve hafızayı geliştiren metotları çok iyi bilmeliler. Küçük yaşlarda beyin daha hızlı gelişir ve çok fazla ağları örer. Beynin öğrenme sınırı yok. Allah’ın ilmi sonsuz, insana sınırsız öğrenme kabiliyeti vermiş. Bu kitap, zekâ geliştirme metotları ve hafıza geliştirme egzersizleri anlatıyor. Daha zeki olmak ve çocuğunu daha zeki yetiştirmek isteyenler mutlaka okumalı.

...ıştır. Öğrenmeyen beyin olmaz. Allah gözü görme, kulağı duyma, ayağı yürüme programlı yaratmış ... Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı ... . Beyin öğrendikçe ve hafıza ezberledikçe kuvvetlenir. Beyin sporlarını yapmayanların unutkanlıktan veya zekâ geriliğinden şikâyet hakları yoktur.Herkes daha zeki olabilir beynini daha verimli kullanabilir. 14.26 TL. Beyin ve hafıza kasları, kol ve bacak kaslarına benzer; spor yapan insanın kasları güçlenir, yapmayanın zayıflar. Beyin öğrendikçe ve hafıza ezberledikçe kuvvetlenir. Herkes daha zeki olabilir, beynini daha verimli kul ... İndir Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı DjVu - DjVu Books ... . Beyin öğrendikçe ve hafıza ezberledikçe kuvvetlenir. Herkes daha zeki olabilir, beynini daha verimli kullanabilir. Bunun için zekâ geliştirici etkinliklere önem vermeli ve zihin antrenmanları Ürün Sepetinize Eklendi! Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı. Prof. Dr. Sefa Saygılı, Ali Erkan Kavaklı. Kullanılan organ güçlenir, kullanılmayan zayıflar. Beyin ve hafıza kasları, kol ve bacak kaslarına benzer; spor yapan insanın kasları güçlenir, yapmayanın zayıflar. Beyni verimli kulanmak, başarı ve mutluluğu artırıyor. Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz bu harika kitabı hala ekleyebilirsiniz. Doç. Dr. Sefa Saygılı/ Ali Erkan Kavaklı NESİL YAYINLARI Yayın Yılı: 2005 262 sayfa Sefa Saygılı _ Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanatı.zip. Beyin, bütünüyle mucize bir organ. Insana Rabbimizin lütfettigi en büyük servet. Herkes hayatta beynini kullanarak basarili oluyor veya beynini kullanmayarak basarisizliga düsüyor. Dr. Sefa Saygili ile birlikte "Beyin Gücünü Etkili Kullanma Sanati" isimli bir kitap kaleme aldik. "Beyni yaratan Allah, ...