Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çağa Tanıklığım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çağa Tanıklığım PDF EPUB


Malik Bin Nebi

Çağa Tanıklığım - Malik Bin Nebi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Malik Bin Nebi
DOSYA BOYUTU 7,99
TARİH 2018-10-06
ISBN 6055146764
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“1905 yılında Cezayir'de doğdum. Yâni, hayatta kalan son tanıklarıyla geçmişi, yetişme çağındaki istikbalin liderleriyle geleceği gözlemleyebilmek için uygun bir zamanda…Bu zaman kesitinde doğan bir tanık olarak bu avantajdan oldukça yararlandım.” Malik Bin Nebi Cezayir'de başlayıp Fransa'da devam eden ve anayurdunda son bulan fırtınalı bir hayat. İslam dünyasında yaşanan krizlerin gerçek nedenlerini çok önceden kavramış bir beyin. Kendi kaleminden çıkan bu eserden çıkaracağımız çok dersler var.

...leceği gözlemleyebilmek için uygun bir zamanda ... Çağa Tanıklığım - Malik Bin Nebi ... ... Malik Bin Nebi. *1905 yılında Cezayir'de doğdum. Yani, hayatta kalan son tanıklarıyla geçmişi, yetişme çağındaki istikbalin liderleriyle geleceği gözlemleyebilmek için uygun bir zamanda… 25.20 TL. "1905 yılında Cezayir'de doğdum. Yâni, hayatta kalan son tanıklarıyla geçmişi, yetişme çağındaki istikbalin liderleriyle geleceği gözlemleyebilmek için uygun bir zamanda... 40 TL. "1905 yılında Cezayir'de doğdum. Ya ... Çağa Tanıklığım | bkmkitap.com ... ... 40 TL. "1905 yılında Cezayir'de doğdum. Yani, hayatta kalan son tanıklarıyla geçmişi, yetişme çağındaki istikbalin liderleriyle geleceği gözlemleyebilmek için uygun bir zamanda… 24 TL. "1905 yılında Cezayir'de doğdum. Yâni hayatta kalan son tanıklarıyla geçmişi yetişme çağındaki istikbalin liderleriyle geleceği gözlemleyebilmek için uygun bir zamanda... Aşağıdaki okuyacağınız yazı Malik bin Nebi'nin "Çağa Tanıklığım" kitabının önsöz kısmıdır. Böyle bir çalışmada amacımız, Müslümanların gelişmesine katkı sağlayabilecek kitapların tanıtımını yazarlar...