Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gözyaşı Denizi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gözyaşı Denizi PDF EPUB


İbnu'l-Cevzi

Gözyaşı Denizi - İbnu'l-Cevzi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İbnu'l-Cevzi
DOSYA BOYUTU 6,99
TARİH 2018-10-06
ISBN 6058214378
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu eser, ibn-i Cevzi'nin en kıymetli kitsplarından biri olarak kabul edilir. Sabah, akşam türlü fitnelerle dolup taşan günümüz dünyasında,yol gösterici böyle bir esere ne kadar da muhtaciz! İbn-i Cevzi bu eserinde ve diğer eserlerinde, bizleri dünyaya tapma. derecisinde bağlı olmanın zararları konusunda uyaryor. Dünyaya aldanma konusunda örnekler ve bilgiler veriyor. Bizleri gafletten kurtarmak için nasihatlerde bulunuyor. Acilen tevbe etmemiz konusunda bizleri teşvik ediyor. Bu kitap, titiz bir çalışma sonucunda meydana geldi.Her biri diğerinden önemli otuz başlık altında şekillendi. Keyif alacağınızı ve istifade edeceğinizi ümit ediyoruz.

...tap Tanıtımı. Bu eser, ibn-i Cevzi'nin en kıymetli kitaplarindan biri olarak kabul edilir ... Gözyaşı Denizi | bkmkitap.com ... . Sabah, akşam türlü fitnelerle dolup taşan günümüz dünyasında... Gözyaşı Denizi. 18,00₺ Normal Fiyat. 15,84₺İndirimli Fiyat. Gözyaşı Denizi Sufilerin Dünyası. Yazar : Ebu´l- Ferec İbnü´l-Cevzî Yayınevi : Geniş Hayal Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. Bu eser, ibn-i Cevzi'nin en kıymetli kitaplarindan biri olarak kabul edilir. Sabah, akşam türlü fitnelerle dolup taşan günümüz dünyasında, yol gösterici böyl ... Gözyaşı Denizi - İbnu'l-Cevzi | kitapyurdu.com ... . Sabah, akşam türlü fitnelerle dolup taşan günümüz dünyasında, yol gösterici böyle bir esere ne kadar da muhtaciz! Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %23. Gözyaşı Denizi. İmam Ebu'l Ferec İbnu'l Cevzi. Read Gözyaşı Denizi from the story Güç Oyunu by rumeysap0 (ALASKA) with 135 reads.Multi Vanessa ve Leo Vanessa ile birlikte oturduğumuz koltukta huzursuzca kıp... Gözyaşı Denizi. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. "Gözyaşı Denizi" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et. Oyunuz. Gözyaşı Denizi Süfilerin Dünyası - Bu eser, ibn-i Cevzi'nin en kıymetli kitaplarindan biri olarak kabul edilir. Gözyaşı Denizi Süfilerin Dünyası. Galeri için Resmi Tıklayın. ...Semazen Doğum Ay Işığı Sevgili Cancağızım Işığa Işıkların Duası Tebessüm Ateş Böcekleri Seninle Gözyaşı Denizi Umut Allah'a Hasret. Gözyaşı Denizi. Albüm Adı: Turkish Sufi Relax Music - Vefa. Gözyaşı Denizi kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Gözyaşı Denizi Fiyat Geçmişi. 1 Yıl 6 Ay 3 Ay. 2. GÖZYAŞI DENİZİ. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. gözyaşı denizi. Yazar. İbn İ Cevzi. İmam Ebu'l Ferec İbnu'l Cevzi. Bu eser, ibn-i Cevzi'nin en kıymetli kitaplarindan biri olarak kabul edilir. Sabah, akşam türlü fitnelerle dolup taşan günümüz dünyasında... Gözyaşı denizi. Gözyaşından oluşmuş acı tuzundan belli. Yeşil mavi gözlerden akıp biriken deniz. Bir durumu birine uymaz böyle git-gelli. Belki de baştanbaşa o sevdiğim ten deniz....