Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İbrahim'in Duası - İsa'nın Müjdesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İbrahim'in Duası - İsa'nın Müjdesi PDF EPUB


Abdülhamid Sahhar

İbrahim'in Duası - İsa'nın Müjdesi - Abdülhamid Sahhar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Abdülhamid Sahhar
DOSYA BOYUTU 3,52
TARİH 2012-06-22
ISBN 6054194384
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ashabının bir sorusu üzerine Hz. Muhammed (s.a.v), kendini şöyle anlatır: “Ben, atam İbrahim'in duası, kardeşim İsa'nın müjdesi ve annem Âmine'nin rüyasıyım. Annem rüyasında içinden çıkan bir nurun Şam diyarı saraylarını aydınlattığını söylemişti. Peygamber anneleri hep böyle rüyalar görürler.” (Ahmed bin Hanbel, Müsned, 4/127-128)İbrahim Peygamber oğluyla birlikte Kâbe'yi inşa ederken, duasının bir kısmında şöyle diyordu: “Ey Rabbimiz! Onlara içlerinden senin âyetlerini kendilerine okuyacak, onlara kitap ve hikmeti öğretecek onları temizleyecek bir peygamber gönder. Çünkü üstün gelen her şeyi yerli yerince kabul eden yalnız sensin.” (Bakara 2/129).İsa Peygamber’in müjdesi de şöyleydi: “Hatırla ki Meryem oğlu İsa: Ey İsrailoğulları! Ben size Allah'ın bir elçisiyim. Benden önce gelen Tevrat'ın doğrulayıcı ve benden sonra gelecek Ahmed adında bir peygamberi de müjdeleyici olarak geldim demişti.” (Saff, 61/6).Yazar Sahhar, bu romanında Hz. Muhammed (s.a.v)’in vahiy sürecini konu edinmektedir.

...ın bir sorusu üzerine Hz. Muhammed (s.a ... İbrahim'in Duası, İsa'nın Müjdesi ve Annemin... | Sorularla İslamiyet ... .v), kendini şöyle anlatır: "Ben, atam İbrahim'in duası, kardeşim İsa'nın müjdesi ve annem Âmine'nin rüyasıyım. ...kendini şöyle anlatır: Ben, atam İbrahim'in duası, kardeşim İsa'nın müjdesi ve annem Âmine'nin rüyasıyım. İsa Peygamber'in müjdesi de şöyleydi: Hatırla ki Meryem oğlu İsa: Ey İsrailoğulları! Ashabının bir sorusu üzerine Hz. Muhammed (s.a.v), kendini şöyle anlat ... İbrahim'in Duası - İsa'nın Müjdesi Pdf İndir ... . Muhammed (s.a.v), kendini şöyle anlatır: "Ben, atam İbrahim'in duası, kardeşim İsa'nın müjdesi ve annem Âmine'nin rüyasıyım. 16.79 TL. Ashabının bir sorusu üzerine Hz. Muhammed (s.a.v), kendini şöyle anlatır: "Ben, atam İbrahim'in duası, kardeşim İsa'nın müjdesi ve annem Âmine'nin rüyasıyım. Ashabının bir sorusu üzerine Hz. Muhammed (s.a.v), kendini şöyle anlatır: "Ben, atam İbrahim'in duası, kardeşim İsa'nın müjdesi ve annem Âmine'nin rüyasıyım. 19.55 TL. Ashabının bir sorusu üzerine Hz. Muhammed (s.a.v), kendini şöyle anlatır: "Ben, atam İbrahim'in duası, kardeşim İsa'nın müjdesi ve annem Âmine'nin rüyasıyım. Ashabının bir sorusu üzerine Hz. Muhammed (s.a.v) kendini şöyle anlatır: "Ben atam İbrahim'in duası kardeşim İsa'nın müjdesi ve annem Âmine'nin rüyasıyım. Stok Kodu:28363. Ashabının bir sorusu üzerine Hz. Muhammed (s.a.v), kendini şöyle anlatır: "Ben, atam İbrahim'in duası, kardeşim İsa'nın müjdesi ve annem Âmine'nin rüyasıyım. ...kendini şöyle anlatır: "Ben, atam İbrahim'in duası, kardeşim İsa'nın müjdesi ve annem Âmine'nin rüyasıyım. İsa Peygamber'in müjdesi de şöyleydi: "Hatırla ki Meryem oğlu İsa: Ey İsrailoğulları!...