Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çocuğumla Beraber İyileşiyorum e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çocuğumla Beraber İyileşiyorum PDF EPUB


Ebru Demirhan

Çocuğumla Beraber İyileşiyorum - Ebru Demirhan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ebru Demirhan
DOSYA BOYUTU 8,20
TARİH 2018-11-09
ISBN 6059151375
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocuklarımızın hayatları ve sorunlarıyla yoğun şekilde ilgilenirken ve zaman zaman bunların içinde kaybolurken unuttuğumuz çok önemli bir şey var: kendi çocukluğumuz!Çocuğumuz olsun ya da olmasın, bir çocukluğumuz var ve her zaman bizimle...Bugün nasıl bir yetişkin olduğumuzu, çocuklukta yaşadıklarımız ve hissettiklerimiz belirliyor. Anne rahminden itibaren biriktirdiğimiz her şeyle birlikte çocuk yetiştiriyor, çocuğumuz yoksa dahi ortak bilince aktarım yapıyoruz.Anne baba oluyoruz; öğretmenlik, komşuluk, doktorluk gibi roller üstleniyoruz. Rolümüz her ne olursa olsun durumları ve olayları bildiğimiz, gördüğümüz kadarıyla bakıp yorumluyoruz. Bildiğimizi sandıklarımızın temelinde yatan negatif kayıtlar bizi sevgi, neşe, şefkat, şifa, güç ve bilgelikten uzaklaştırıyor. Oysa hayat bildiklerimizden çok daha fazlasını barındırıyor.İşte tüm bu nedenlerle yaşamın şifası, geleceğin tasarımı, yaratıcılığın gücü ve sevginin aktarımı için çocukluğumuzun şifalanması çok değerli...Kendi kendinize; “Ben bunları neden yaşıyorum?” “Benim çocuğum neden bunları yasıyor?” “Neden ben?” “Neden benim çocuğum?” gibi sorular soruyor olabilirsiniz. Bu kitap, tüm bu soruların cevaplarını da verebilmek amacıyla yazıldı. İçimizdeki ve dışımızdaki tüm çocukların şifasına niyet ediyorum.

...Çocukluk Yaralarını İyileştirmek İsteyenlere Yol ... Çocuğumla Beraber İyileşiyorum: Çocukar ve Çocukluğumuz İçin... ... ... Mesela bu yazımızda yazar Ebru Demirhan kitapları arasında yer alan Çocuğumla Beraber İyileşiyorum yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Ürün Adı: Çocuğumla Beraber İyileşiyorum Ürün Kodu: 9786059151375 Basım Yılı: 2018.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Ebru Demirhan. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ek ... Ebeveyn Kitapları - Libros Yayınları - Çocuğumla Beraber İyileşiyorum ... . Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Libros Yayınları Yayınevine ait Çocuğumla Beraber İyileşiyorum kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Çocuklarımızın hayatları ve sorunlarıyla yoğun şekilde ilgilenirken ve zaman zaman bunların içinde kaybolurken unuttuğumuz çok önemli bir şey var: kendi çocukluğumuz!...