Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yükselen Dünya'nın Savaşları IIİkiSavaşçı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yükselen Dünya'nın Savaşları IIİkiSavaşçı PDF EPUB


Licia Troisi

Yükselen Dünya'nın Savaşları IIİkiSavaşçı - Licia Troisi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Licia Troisi
DOSYA BOYUTU 3,70
TARİH 2012-06-18
ISBN 6050907247
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ölümün kızı Dubhe geri dönüyor! Güneş Ülkesi’nin kralı Dohor, başından beri arzuladığı güce kavuşmak üzere. İşbirliği yaptığı Suikastçılar Loncası, bir türlübarış sağlanamayan Yükselen Dünya’yı yok etmek için Aster’i diriltmenin yollarını arıyor. Tek yapmaları gereken, onunruhunu taşıyacak bir beden bulmak. En uygun kişi, melez Aster’in kırk yıl önce hükmüne son veren Nihal ile Sennar’ınoğlundan başkası değil! Bu kötücül plana engel olmak içinse Konsey bir araya gelerek çıkış yolu arıyor. Yıllar önce Dohor’a karşı kılıç çeken Ido, birinsan ve bir yarı-elfin çocuğu olan Tarik’i korumalı. Fakat bu görev sanıldığı kadar kolay olmayacak.Diğer yanda içindeki lanetle savaşan ve Ölümün Çocuğu olarak anılan Dubhe, yol arkadaşı Lonerin ile büyücü Sennar’aulaşmaya çalışmakta. Çünkü Aster’i diriltecek.Ejder Kız serisinin yazarı Licia Troisi, nefes kesen maceraya kaldığı yerden devam ediyor. İki Savaşçı, Yükselen Dünya’nın Savaşları serisinin ikinci kitabıdır.

...dığı yerden devam ediyor. İki Savaşçı, Yükselen Dünya'nın Savaşları serisinin ikinci kitabıdır ... Yükselen Dünya'nın Savaşları II İki Savaşçı ... . Yükselen Dünya'nın Savaşları 2 - İki Savaşçı hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Ejder Kız serisinin yazarı Licia Troisi, nefes kesen maceraya kaldığı yerden devam ediyor. İki Savaşçı, Yükselen Dünyanın Savaşları serisinin ikinci kitabıdır. 19.68 TL. Yükselen Dünya'nın Savaşları 2 - İki Savaşçı-Doğan Egmont Yayıncılık- Sitemizden b ... Yükselen Dünya'nın Savaşları 2 - İki Savaşçı | bkmkitap.com ... . 19.68 TL. Yükselen Dünya'nın Savaşları 2 - İki Savaşçı-Doğan Egmont Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda... 23.15 TL. Ejder Kız serisinin yazarı Licia Troisi, nefes kesen maceraya kaldığı yerden devam ediyor. İki Savaşçı, Yükselen Dünya'nın Savaşları serisinin ikinci kitabıdır. İşbirliği yaptığı Suikastçılar Loncası, bir türlü barış sağlanamayan Yükselen Dünya'yı yok etmek için Aster'idiriltmenin yollarını arıyor. Güneş Ülkesi'nin kralı Dohor, başından beri arzuladığı güce kavuşmak üzere. İki Savaşçı, Yükselen Dünya'nın Savaşları serisinin ikinci kitabıdır. Oyunda 1.savaşçı yön tuşları ve "enter" - "sol mouse" tuşları ile mücadele ederken; 2.savaşçı ise "wasd" tuşları "boşluk" - "y" tuşları ile oynamaktadır....