Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Af DualarıTövbe ve İstiğfar Yakarışları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Af DualarıTövbe ve İstiğfar Yakarışları PDF EPUB


Süheyl Seçkinoğlu

Af DualarıTövbe ve İstiğfar Yakarışları - Süheyl Seçkinoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Süheyl Seçkinoğlu
DOSYA BOYUTU 5,44
TARİH 2012-06-20
ISBN 6050803204
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Biz, Allah’a güçsüzlüğümüz ve yoksulluğumuzla yaklaşırız. Allah, bize kudreti ve zenginliğiyle zaten yakındır. Allah’a yaklaşmamız istiğfar ve duayladır, ibadet ve tövbeyledir, kulluk ve niyazladır. Allah’ın her şeyi kuşatan rahmeti olmasaydı, sadece kendi eylemlerimizden ibaret olsaydık, asla sonsuz mutluluğa kavuşamazdık. Kusurlar bizden, bağış ve güzellikler O’ndandır.Süheyl Seçkinoğlu tarafından hazırlanan Af Duaları’nda, başta Kuran-ı Kerim olmak üzere; sevgili Peygamberimizden, diğer peygamberlerden ve maneviyat büyüklerinden en güzel tövbe ve istiğfar örneklerini bulacaksınız.

...kası günahları af ve mağfiret edemez ... TÖVBE DUASI - Tövbe İstiğfar Duası ... ... Af Duaları Tövbe ve İstiğfar Yakarışları ... kası günahları af ve mağfiret edemez." Esasen Kur'an'da ve hadislerde yer alan tövbe ve istiğfar ifadelerinin çoğu dua ve niyaz Tövbe ederken okunacak dualar. Süheyl Seçkinoğlu. Biz, Allah'a güçsüzlüğümüz ve yoksulluğumuzla yaklaşırız. Allah, bize kudreti ve zenginliğiyle zaten yakındır. Allah'a yaklaşmamız istiğfar ve duayladır, ibadet ve tövbeyledir... ...duyuyor ve tövbeyi kendinize borç biliyorsanız, Peygamberimizin dilinden en güzel tevbe istiğfar dualarını sizlere derledik! Gerçek tövbe duası nasıl yapılır? Peygamberimizin tövbe duaları...