Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aşk Yolu (Rah-ı Aşk III ) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aşk Yolu (Rah-ı Aşk III ) PDF EPUB


M.Nusret Tura

Aşk Yolu (Rah-ı Aşk III ) - M.Nusret Tura pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR M.Nusret Tura
DOSYA BOYUTU 9,6
TARİH 2015-04-24
ISBN 9755740461
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Aşk, insanı boğulmaktan kurtaran necat gemisidir.Aşk bütün yaratılmışlar içinde yalnız insanların erebileceği son tekamül basamağıdır. Yüksek haller ve makamlar aşk merhaleleri aşıldıkça daha net zuhura başlarlar.Tesellisi ateş, teşneliği ateş, zevki yine ateş olan pervaneler aşk ateşinden uzaklaşamazlar. Çünkü ateşe aşıktırlar. Cihanda en değerli kıymet aşktır. Zira o, büyük bir varlık mukabilinde elde edilebilendir.İçten tam yanıp tutuşamayan, aşkın ve aşıkın halini bilmez derler ki doğrudur. Ateşi karşıdan görmek başka, ateş olmak başkadır.”

...a daha net zuhura başlarlar. Tesellisi ateş, teşneliği ateş, zevki yine ateş olan pervaneler aşk ateşinden uzaklaşamazlar ... Aşk Yolu (Rah-ı Aşk III ) - M.Nusret Tura | kitapyurdu.com ... . Çünkü ateşe âşıktırlar. Aşk Yolu; Rah-ı Aşk 3. Yüksek haller ve makamlar aşk merhaleleri asıldıkça daha net huzura başlar. Tesellisi ateş, teşneliği ateş, zevki yine ateş olan pervaneler aşk ateşinden uzaklaşamazlar. Çünkü ateşe aşıktılar. Aşk Yolu Rah ı Aşk. Marka : İnsan Yayınları. Aşk, insanı boğulmaktan kurtaran necat gemisidir. Aşk bütün yaratılmı ... Aşk Yolu (Rah-ı Aşk III ) (Rah-ı Aşk 3) ... . Aşk Yolu Rah ı Aşk. Marka : İnsan Yayınları. Aşk, insanı boğulmaktan kurtaran necat gemisidir. Aşk bütün yaratılmışlar içinde yalnız insanların erebileceği son tekâmül basamağıdır....