Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Elizabeth TaylorHollywood'un Menekşe Gözlü Divası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Elizabeth TaylorHollywood'un Menekşe Gözlü Divası PDF EPUB


C. David Heymann

Elizabeth TaylorHollywood'un Menekşe Gözlü Divası - C. David Heymann pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR C. David Heymann
DOSYA BOYUTU 8,81
TARİH 2012-08-14
ISBN 6054505401
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hollywood’un altın çağının son divası, “menekşe gözlü” lakabının sahibi tek dişi… Sinema tarihinin ilk en yüksek ücretini alan güzeller güzeli aktrisi… Sinema hayatıyla olduğu kadar aşk hayatıyla, yaptığı sekiz evlilikle, elmasları, hizmetlileri, hap ve alkol bağımlılığı, geçirdiği hastalıklarla ünlendi. Elizabeth’in yaşamı filmlerinden daha dramatikti. C. David Heymann Elizabeth Taylor adlı kitabında, Taylor’ın yaşamını binden fazla kişiyle bire bir görüşerek, televizyon ve sinema arşivlerinden yararlanarak yazdı. Kitap, sinemanın “Kleopatra”sının yaşamını ve filmlerini ayrıntılı, eğlenceli ve akıcı bir şekilde anlatıyor; Taylor’ın hayatına girmiş herkesten söz ettiği içinse Hollywood tarihini okurun gözleri önüne seriyor.Bu kitapta kimler yok ki: Robert Burton, Marilyn Monroe, Audrey Hepburn, James Dean, Sophia Loren, Rock Hudson, Frank Sinatra, Truman Capote, Michael Jackson ve daha birçok ünlü isim. Kitabın sonunda, bizlerin de aklında Andy Warhol’un Elizabeth Taylor için söylediği ünlü söz kalıyor: “Her şeyi var: büyü, para, güzellik, zekâ. Neden mutlu olamıyor?”

...ın, bundan sonra "Hollywood'un Menekşe Gözlü Divası" olarak anılacaktı ... Elizabeth Taylor - (Hollywood'un Menekşe Gözlü Divası) Fiyatı ... . 1956'da gösterime giren "Giant / Devlerin Aşkı"nda Leslie Benedict performansıyla geniş kitleleri peşinde sürükleyen o kadın, bundan sonra "Hollywood'un Menekşe Gözlü Divası" olarak anılacaktı. Elizabeth Taylor Öldü konulu fotoğraf galerisi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Hollywood'un 'Menekşe Gözlü' güzeli olarak tanınan Elizabeth Taylor iki kez Oscar kazandı. Hollywood'un altın çağının son divası "menekşe gözlü" lakabının ... Elizabeth Taylor'ın Unutulmaz Hayatı ... . Hollywood'un altın çağının son divası "menekşe gözlü" lakabının sahibi tek dişi... C. David Heymann Elizabeth Taylor adlı kitabında Taylor'ın yaşamını binden fazla kişiyle bire bir görüşerek......