Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Liderlik YolundaEtkili Liderliğe Giden Yolda Altın Kurallar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Liderlik YolundaEtkili Liderliğe Giden Yolda Altın Kurallar PDF EPUB


Dr. Ender Eltan

Liderlik YolundaEtkili Liderliğe Giden Yolda Altın Kurallar - Dr. Ender Eltan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Ender Eltan
DOSYA BOYUTU 6,29
TARİH 2018-10-08
ISBN 6051215594
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hiçbir insan doğuştan lider değildir! Eğer bir vizyonunuz var ise lider olmak için başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok! Sahip olduğunuz güçleri yerinde ve zamanında kullandığınızda en büyük lider adayı sizsiniz! Bunun için de çevrenizdekilere örnek olmayı ve önce kendinize liderlik etmeyi başarmalısınız. Çünkü bir lider ancak izleyicileri olduğu zaman gerçek bir liderdir ve izlenmeye değer bir lider de kişisel özellikleri ile saygının yanı sıra sevgi de uyandırmayı bilmelidir. Bunu başarmak sizin elinizde! Eğer vizyonunuza güveniyorsanız tek yapmanız gereken, elinizi taşın altına sokmak! Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır.

...çer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu ... Liderlik Yolunda - Etkili Liderliğe Giden Yolda Altın Kurallar ... ... 8.64 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. 10.20 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. 10.20 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki pota ... Liderlik Yolunda - Etkili Liderliğe Giden Yolda Altın Kurallar Ender E ... . 10.20 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. Ender Eltan. Kitap Tanıtımı. Hiçbir insan doğuştan lider değildir! Eğer bir vizyonunuz var ise lider olmak için başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok! 12 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. 8.16 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. Bunun için de çevrenizdekilere örnek olmayı ve önce kendinize liderlik etmeyi başarmalısınız. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu... Bunun için de çevrenizdekilere örnek olmayı ve önce kendinize liderlik etmeyi başarmalısınız. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu... 10.20 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. Bunun için de çevrenizdekilere örnek olmayı ve önce kendinize liderlik etmeyi başarmalısınız. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu... 8.76 TL. Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu yolda hedefe varmamanız imkânsızdır. İnsan ve Toplum >. Kişisel Gelişim >. Liderlik Yolunda - Etkili Liderliğe Giden Yolda Altın Bunun için de çevrenizdekilere örnek olmayı ve önce kendinize liderlik etmeyi başarmalısınız. Ender Eltan. Hiçbir insan doğuştan lider değildir! Eğer bir vizyonunuz var ise lider olmak için başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok! Sahip olduğunuz güçleri yerinde ve zamanında kullandığınızda en büyük... Bunun için de çevrenizdekilere örnek olmayı ve önce kendinize liderlik etmeyi başarmalısınız. Liderliğe giden yol içinizden geçer ve içinizdeki potansiyeli doğru kullandığınız sürece çıktığınız bu... Unutmayın!.. Liderliğe giden yol içinizden geçer...