Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mutlu Prens e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mutlu Prens PDF EPUB


Oscar Wilde

Mutlu Prens - Oscar Wilde pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Oscar Wilde
DOSYA BOYUTU 8,16
TARİH 2019-10-31
ISBN 6058022812
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Bir akşam minik bir kırlangıç yalnız başına uçuyordu. Bütün arkadaşları altı hafta önce Mısır’a göç etmişti. Ama o, dünyanın en güzel sazıyla biraz daha zaman geçirmek için geride kalmıştı. Derken uzun sütunun üstündeki heykeli gördü.” Usta yazar Oscar Wilde’ın; minik bir kırlangıçla Mutlu Prens’in iyilik, sevgi, paylaşmak, acı, merhamet, arkadaşlık temalarıyla örülmüş ve klasikleşmiş hikâyesi, minik okurlar için Günberk Gülderen tarafından dilimize uyarlandı ve resimlendi!

...heykeli çok sevdiklerinden ona Mutlu Prens adını vermişlerdir ... Mutlu Prens Özet - Oscar Wilde ... . Onu terk eder. Gece, kendisine kalacak yer ararken Mutlu Prens'in heykeli ile karşılaşır. Mutlu Prens isimli eserin konusu şu şekildedir Mutlu Prens isimli eserin özeti şu şekildedir: Kırlangıç en sevdiği yerlerden biri olan prens heykelinin dibinde bir gece vakti kıvrılarak uyumak ister. Mutlu Prens'in Hikayesi Adisebaba çizgi film masal serisinin 41. masalını dinleyin ve izleyin. Haydi durma, şuna tıkla : htt ... Mutlu Prens - Bir Oscar Wilde Öyküsü | e-motivasyon.net ... . masalını dinleyin ve izleyin. Haydi durma, şuna tıkla : http://goo.gl/AdILcn ve bize katıl. ... Bir zamanlar mutlu bir prens varmış… Oscar Wilde'ın klasikleşmiş Mutlu Prens kitabını, aslına sadık olması amacıyla ikiye böldük. Mutlu Prens isimli eserin konusu şu şekildedir MUTLU PRENS. KONUSU: Toplumsal çarpıklıklar ve adaletsizlikler çok güzel bir şekilde anlatılmıştır. Şehrin yukarılarında, uzun bir sütunun üzerinde, Mutlu Prens'in heykeli vardı. 'Mutlu Prens' (The Happy Prince), yazar ve şair Oscar Wilde'nin 1888'de yazdığı ilk çocuk kitabıdır. "Uzakta çok uzakta" diye konuşmasını sürdürdü Mutlu Prens. "Küçük bir sokakta, yoksul bir ev var. Anlayışlı bir anne, aydedeyi ...