Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Büyük ÇöküşDerin Devlet'in Tasfiyesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Büyük ÇöküşDerin Devlet'in Tasfiyesi PDF EPUB


Mustafa Karnas

Büyük ÇöküşDerin Devlet'in Tasfiyesi - Mustafa Karnas pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mustafa Karnas
DOSYA BOYUTU 9,11
TARİH 2012-07-09
ISBN 6055638597
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dünya değişiyor, patronları Yeni Dünya Düzeni’ni kurmak için Türkiye Gladio’su olan “KILIÇ Teşkilatı”nın tasfiye edilmesi kararını alıyor. Şimdi Türk Gladio’sunun askerleri hayatta kalma mücadelesine giriyor.Kod adı Hannibal. 1995 yılının serin bir Kasım sabahı, Yalova’dan Termal’e doğru giden otoyol üzerinde, sıradan herkesin sahibi olabileceği bir Japon arabasının direksiyonunda sakin görünen ama iç dünyasında fırtınalar yaşamakta olan Hannibal bulunuyordu. Bir gün kaçınılmaz olarak gelmesini beklediği ihanet günü gelmişti. Hayatını verdiği teşkilatı ve kendisi patronları tarafında tasfiye edilecekti. Etraf derin bir sessizlik içindeydi. Bu mevsimde, henüz çok fazla kişi tarafından keşfedilmemiş olan bu coğrafyada zaten fazla insan olmazdı.

...nı alıyor. Büyük ÇöküşDerin Devşet'in Tavsiyesi ... Derin Devletin Tasfiyesi: Büyük Çöküş | Truva Yayınları ... . Mustafa Karnas Truva Yayınları. Hayatını verdiği teşkilatı ve kendisi patronları tarafında tasfiye edilecekti. Etraf derin bir sessizlik içindeydi. Hatta bizzat derin devletin kendisi bile. 28 Şubat süreci buna en büyük delildir. Bu, insanı hayrette bırakan bir çöküş ve tasfiye hareketi… ...kurmak için Türkiye Gladio'su olan "KILIÇ Teşkilatı"nın tasfiye edilmesi kararını alıyor. Hatalı İçerik Bildir. Büyük Çöküş "Derin Devle ... Büyük Çöküş Derin Devlet'in Tasfiyesi... | Kitapaktif.com ... . Hatalı İçerik Bildir. Büyük Çöküş "Derin Devlet'İn Tasfiyesi"-Mustafa Karnas Yorumları. Bir gün kaçınılmaz olarak gelmesini beklediği ihanet günü gelmişti. Hayatını verdiği teşkilatı ve kendisi patronları tarafında tasfiye edilecekti. Etraf derin bir sessizlik içindeydi. 9.35 TL. Bir gün kaçınılmaz olarak gelmesini beklediği ihanet günü gel...