Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ahraz e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ahraz PDF EPUB


Deniz Gezgin

Ahraz - Deniz Gezgin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Deniz Gezgin
DOSYA BOYUTU 10,82
TARİH 2019-01-08
ISBN 9755705774
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsan, başlı başına bir mitolojidir…“Ahraz” olan da, bu mitolojinin kaotik kahramanıdır. Tozlu hayalleriyle balıklara dokunur, onları sever, onlardan nefret eder ya da kaldırımda bir sonraki günün erzağını toplamaya çalışırken, kederin hasadını yapmaya zorlarken bulur kendisini.Su Mitosları'nda tarihi bir yolculuğa çıkaran Deniz Gezgin, bu kez de “Su”dan taşarak gelen bir hikayeye dokunmaya davet ediyor okuru. Kitabı elinde tutanları alışılmadık bir sahil kasabasına, farklı bir kadın profili olarak Adile'nin hüznünü paylaşmaya ve hayallerinden misket yapıp onları denize teslim eden İsrafil'in ufku belirsiz maceralarına kulaklarını yaslamaya çağırıyor ve ardından, büyük bir soru ile baş başa bırakıyor:Şeytan yükümüzü sırtlanan günah keçisi değilse nedir?

...ma sözü. "nasıl vasfetmeyim sevdiğim seni cemalin görünce güller açılır ahraz dile gelir görünce seni çalar aşıkların teller aşınır" ... Ahraz - Ekşi Sözlük ... . Aşkla yazılan parçaları sewiyorum.Sırf bestesine adı olduğu için para ödenen bir çok parça var piyasada.. ahraz ne demek? Dilsiz, sağır ve dilsiz (kimse). (Ahrad) Kirpikleri dökülmüş, çipil gözlü. Ahraz dinlemek; dünden bugüne tüm Ahraz müzikleri, albümleri, video klipleri için tıkla! Ahraz Şarkıları. Tüm müzik videoları kategoriler. Dilsiz : Ses çıkarmayan, sessiz olan (ki ... Ahraz | Deniz Gezgin | Biraz Oku Sonra Al ... . Tüm müzik videoları kategoriler. Dilsiz : Ses çıkarmayan, sessiz olan (ki...